• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

nisamja

Aktivni član
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
245
Ako su to konačne odluke kako može biti manje nego prošle godine,a ima još i više unesene zemlje nego prošle godine i više prava
Većina nas se to pita...
Nama sjelo oko 115 kn /ha.....
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,413
Kod mene je u odlukama sve dobro za 2018godinu, cifra je kao i prošlih godina samo svaku godinu koju kunu više ispadne.

Jeli ima netko da mu je odobreno pravo za mlade poljoprivrednike? Pošto meni nije ako gledamo po toj odluci.
 

Luka2222

Član
Tu od
18 Pro 2016
Poruka
151
Kod mene je u odlukama sve dobro za 2018godinu, cifra je kao i prošlih godina samo svaku godinu koju kunu više ispadne.

Jeli ima netko da mu je odobreno pravo za mlade poljoprivrednike? Pošto meni nije ako gledamo po toj odluci.
Meni manje za 2000kn od prošle godine,ako je gledati po odlukama do sada
Ja imam za mlade, 4 godina ali ove je tocno pola manje nego prije, e sad dali bude jos
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Meni u odlukama nema za mladog.

Bez jučerašnje uplate sam dobio oko 3100 po ha do sada.
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
Koliko je poticaj za travu, ne mogu nigdje naći, a ne znaju ni u agenciji za plaćanje (n)
 

kdarko

Član
Tu od
8 Velj 2012
Poruka
185
polako doći će pred izbore :D danas je ponedeljak do nedjelje bi zaboravili da je išta bilo
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh