• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Janko

Član
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
46
Mi bi po našem izračunu trebali dobiti još nekih 700kn/ha. Što ispada da nije isplaćeno oko 40% iznosa kako je bilo unazad tri godine. Nažalost do sada ni lipe od tog preostalog iznosa :confused:
 

Gocy

Član
Tu od
17 Stu 2018
Poruka
97
Pozdrav moji dragi poljoprivrednici,poljoprivrednice i kolege,posto sam nov u svemu ovom interesira me sljedeće.kad se ulogiram i idem tamo da vidim koliko sam dobio za 2018 god tamo je navedeno sigurno 15 000.kn manje s tim da mi je za eko isplačeno samo 3900kn.ja vam se zahvaljujem na bilo kakvom odgovoru.pozzzzz👍
 

Gocy

Član
Tu od
17 Stu 2018
Poruka
97
Pozdrav moji dragi poljoprivrednici,poljoprivrednice i kolege,posto sam nov u svemu ovom interesira me sljedeće.kad se ulogiram i idem tamo da vidim koliko sam dobio za 2018 god tamo je navedeno sigurno 15 000.kn manje s tim da mi je za eko isplačeno samo 3900kn.ja vam se zahvaljujem na bilo kakvom odgovoru.pozzzzz👍
Ps.samo da se navedem da su mi rekli kad smo ih zvao da mi do sad isplačeno ok 44.000kn a u prijavi u APPRRR fali tih gore navedenih 15.000kn
 

bitćebolje

Dobro znana faca
Tu od
13 Sij 2016
Poruka
742
30.06.bi agencija morala svima poslati odluke, koliko je kome isplaćeno, a mislim da do tada bi svi cjelokupni iznosi za 2018 morali biti isplaćeni u punom iznosu
 

đovani

Novi član
Tu od
10 Velj 2019
Poruka
10
jel zna ko da li će biti još kakve siće,prema odlukama za 2017 i privremenoj za 2018 isplaćeno mi je 15 000 manje
 

spyder

Član
Tu od
18 Ruj 2008
Poruka
325
meni je sve u prijelaznom, posto sam imao kaznu prije dvije godine a nemogu nikoga dobit gore
 

Janko

Član
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
46
Neznam što se događa,isplate kod nas nema! Trebamo dobit još popriličan iznos. Jel itko išta dobio? ? Pronašli smo na internetu koliko nam je odobreno ali novaca nema :(:mad:
 

spyder

Član
Tu od
18 Ruj 2008
Poruka
325
n kod mene, zvao sam danas agenciju, provjeravaju kao jel se smanjila površina pa bi sljedeči tjedan opet pustili dio, ali ne sve
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh