• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Gocy

Član
Tu od
17 Stu 2018
Poruka
97
Pitanje.kako je naveden naziv u agronetu za isplatu za eko.sad sam vidio da mi je dodijeljena jedna stavka,Pise plaćanje za prijelaz za eko poljoprivredne prakse i metode.
 

slider141

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
205
Pitanje.kako je naveden naziv u agronetu za isplatu za eko.sad sam vidio da mi je dodijeljena jedna stavka,Pise plaćanje za prijelaz za eko poljoprivredne prakse i metode.
Za prijelazno puno ljudi još nije dobilo. Mi također.
 

Gocy

Član
Tu od
17 Stu 2018
Poruka
97
Meni vise nista nije jasno dali mi je isplačeno za eko ili nije.
 

Prilozi

  • Screenshot_2019-07-02-22-00-37-905_com.android.chrome.png
    Screenshot_2019-07-02-22-00-37-905_com.android.chrome.png
    163.1 KB · Pregleda: 54

Danci001

Aktivni član
Tu od
1 Lip 2016
Poruka
112
Kontaktirao sam agenciju i ČUDOM su se javili. Pitam šta sve imadu za isplatit
Kažu osnovno,zeleno,preraspodijeljeno,tug isplačeno u cijelosti 100% jedino eko do 15.7 bit ce isplačeno....
 

gladhr2

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2019
Poruka
290
Zašto mi u zahtjevu piše da je zatraženo odnosno prijavljeno cca 50ha za prijelazno razdoblje na ekološku a odobreni iznos 0kn ?! Koga da u agenciju zovem?!
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh