• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

DMboy

Član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
247
Ja sam imao kontrolu svih površina. Krajem 9.og.mjeseca. Evo dobio sve u punom iznosu . Jučer osnovno ,a danas zeleno.

GeneralZod

Novi član
Tu od
9 Svi 2016
Poruka
16
Kod mene nema još ništa a nisam imao nikakvu kontrolu. Jer ima netko da nije dobio još ništa od uplata?

Ante23

Član
Tu od
9 Lip 2018
Poruka
334
Jel to sad to od drzavnih potpora osnovbih i za zeleno placanje za 2019. Godinu ili nije? Koji dio ste dobili u postotku?

Lili80

Novi član
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
13
Prošle godine isto kontrola u 10-om mjesecu predujam sjeo 30.11 sva tri plaćanja!

Posljednje uređivanje od moderatora:

code

Aktivni član
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
1,882
Onda ni loše, valjd bude tako i ove god :D

Lili80

Novi član
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
13
Daj Bože! Nikad s njima ne znaš na čemu si ni šta će bit!

Skodav

Novi član
Tu od
27 Kol 2018
Poruka
16
Klima i okoliš jučer isplaćeno. Nisam ni znao da to postoji ni da sam prijavio. Jel to ne treba neki tečaj završiti?

GeneralZod

Novi član
Tu od
9 Svi 2016
Poruka
16
Zvao sam jutros Agenciju kažu da ima još oko 7000 zahtjeva za obradit te će se puštati novac do kraja mjeseca.

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,750
Mi smo dobili nešto više nego prošle a dve su površine upisane više bezbugovora.
Pa sad ko će znati za što je.

Najnoviji postovi

Na vrh