• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Kaptol

Član
Tu od
26 Velj 2017
Poruka
63
Informativni iznos je zasad ono sto je isplaceno u 11.mj., bar je kod mene tako, iznosi se podudaraju..
 

Elpastiro

Član
Tu od
13 Tra 2019
Poruka
49
Pitanje za mjeru 13 ..imam pola površina u GPP a pola u PPO ,naknadno sam saznao da moram imat pokriveno sa uvjetnim grlima,fali mi 3,4 grla za pokrivenost obje skupine..dali se odnosi na ukupnu površinu za isplatu ili posebno ide za GPP i PPO
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,858
Naravno..150e ti je iz nacionalne rezerve(natura 2000 područje,mladi poljoprivrednik ili razminirano zemljište ili kombinacija tog navedenog)...onih 169e si dobio 2015 (referentne godine).
 

Elpastiro

Član
Tu od
13 Tra 2019
Poruka
49
Naravno..150e ti je iz nacionalne rezerve(natura 2000 područje,mladi poljoprivrednik ili razminirano zemljište ili kombinacija tog navedenog)...onih 169e si dobio 2015 (referentne godine).
Hvala na odgovoru!!A sto se tiče mjere 13, GPP 40 ha a,38 ha ZPO, kako ide plaćanje skupa ili odvojeno jer mi najvjerojatnije fali 2 3 uvjetna grla??
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,858
Nisam siguran,ali svaka površina ide u područje kojemu pripada...što nemaš pokriveno uvjetnim grlima,možda nebudeš dobio isplatu za to što nedostaje..najbolje da pitaš u agenciji.
 

Elpastiro

Član
Tu od
13 Tra 2019
Poruka
49
Pitam zbog toga sto sam čuo informaciju ukoliko cijela površina nije pokrivena sa UG ne dobije se za cijelu površinu ,a ne samo za ono što nije pokriveno..pa bar da dobijem za jedno područje.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,858
Zato velim,najbolje pitati agenciju da znaš na čemu si.
Ovak ti je sve rekla kazala..ili se strpi još mjesec-dva do isplate mjere 13 pa ćeš vidjeti..nadamo se da bude povoljnije za tebe na kraju;)
 

Nai

Aktivni član
Tu od
11 Pro 2019
Poruka
172
Citam da je uplaceno (potpora) za junice jos prosli mesec. Za mlade poljop. znam da je valda u 5 mesecu....sta ce biti u ovom od uplata? ako ih bude ...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh