• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,218
Da, zbrajaju se sve uplate i po tome dobiješ rješenje za to sve tamo negdije u 7-8 mjesecu.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Križić

Novi član
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
21
Svatko ima svoja prava koje se množe za 0.8 za osnovno,sa 0.7 za zeleno...iskreno neznam što točno donosi da svake godine se povećava iznos koji plasiraju u medijima da imaju na raspolaganju.
Najveći lapsus koji su napravili da su za mlade smanjili duplo iznos..za 2015.tu sam dobio 900tinjak kn po ha..lani 400kn po ha..
A uvjeren sam da je bilo plaćanje za mlade za prvih 25ha,sad je dignuto na 50ha..
Preraspodijeljeno je za prvih 20ha.
E sad zašto je nekima nešto sjelo,a drugima nije,to vjerovatno ni oni neznaju.
 

Križić

Novi član
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
21
Vjeruj,znaju oni ,isplatili 1,3 mrd jesenas,a pola nije dobilo...sad 1,7 mrd...pranje love,nitko to ne može pokopčat već godinama
 

Ratar12

Član
Tu od
12 Velj 2018
Poruka
47
Znači uplate od jesenas i sad ove šta su bile pašu mu pi hwktarima mi do sad ispada 2200 kuna samo šta mnogi ne računaju ono sto je bilo u jesen ja vodim sebi evidenciju kad kolko sjedne i sve mi pase u lipu oni koji imaju dug u poreznoj ono sta ide od RH obustavi im se ono šta ide iz EU to im nesmiju uzet zato se ljudi pogube
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
343
I ja se to pitam,pa mislim da treba biti i malo preraspodjeljenog još i zelenog isto..
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Damirk440

Novi član
Tu od
25 Velj 2020
Poruka
5
Ma biti ce jos dosta toga pa tek su poceli nemate brige ja jos ni pola nisam dobio koliko sam dobio prosle godine u 2mjesecu a rekli su i vise ove godine i uvjek sam dobio kako pise znaci uvjek je sve stimalo
 

VanjaZ

Novi član
Tu od
2 Ožu 2020
Poruka
5
Pozdrav!Da li ko zna kad ide za rasplodne krmace?Jer prosle godine je isplaceno u 2.mjesecu!I da hvali jos love barem u nasem slucaju.A vidim i kod ostalih!
 

Mimić

Novi član
Tu od
2 Ožu 2020
Poruka
3
Sve mi je to novo... pa još ne kužim koliko obično sa svim uplatama na kraju bude potpora za mlade poljoprivrednike po ha?
 

Skodav

Član
Tu od
27 Kol 2018
Poruka
31
Meni je apsolutno sve novo.....prvi puta ove godine dobijam poticaje, za sada nije loše :) ..samo problem je da nemam pojma da li i koliko će još biti odnosno ne znam koliko je to godišnje...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh