• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

boskobuha25

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2017
Poruka
160
A evo i odgovora prije par dana na pitanje kada će eko potpore


Info APPRRR
čet, 26. ožu 13:14 (prije 6 dana)
prima ja
Poštovani,

isplata navedene potpore planirana je za svibanj 2020. godine.

S poštovanjem
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Ja gledao RTL ,a tamo nije ništa u vezi poticaja rekla,samo je govorila bez prestanka ,naravno opet ju nitko nije razumio jer samo melje u prazno..
Dok je mljela rekla je za početak 15 travnja. Rekla je i da treba još 800 milja kn isplatit. Naravno rekla je nikad toliko.
Nije to jako bitno. Samo da isplate sve.
 

Križić

Novi član
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
21
Nema mani,jebo lud zbunjenog...dobro je da su i ovo dali...svi bi râne što kažu stare babe al uloži svoje ,ko da je ovo tuďe...eu novac je sjeo a naš...po onoj ko ga jebe ,ni ne treba...Nije ovo nogomet,ovo nije zajebancija ,treba sve posadit
 

Sremac1

Aktivni član
Tu od
13 Stu 2017
Poruka
291
Premijer je danas rekao da se svi ministri pripreme za rezanje novca. Nadam se da će nama ipak sve isplatiti jer sada svi vide što znaći imati domaću proizvodnju.
 

Brad1

Iskusan lik
Tu od
24 Lip 2019
Poruka
622
Ne vide oni dalje od svojih interesa.
Treba rezati da se oni mogu namiriti,ovce su za sisanje
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
726
Mene su pozitivno iznenadili sa ovim mjerama. Svima kojima su pali prihodi više od 50% stvarno su dobro potpomognuti.
Mislim da poljoprivredu neće rezati, jer i to je gospodarstvo.
Nek režu općinei županije
 

Dmgctrl

Novi član
Tu od
12 Velj 2019
Poruka
5
Rezati će oni svima samo ne sebi i svojim rodbinsko/plemensko/partijskim beskorisnjakovićima, a onu Seve ja ne uspijevam povezati kad razmelje one otrcane floskule... Oni nju pitaju o uvozu, a ona jadna mora birati što reći da ne uvrijedi kriminalni uvoznički lobi kojima je svaki proizvođač neprijatelj njihovog visokoprofitabilnog, namještenog i povlaštenog "posla".
 

Gocy

Član
Tu od
17 Stu 2018
Poruka
97
Evo dobio sam informaciju. Da 2 rata ide sad 15.04 . 10 ili 15% od ukupnog dobivenog iznosa a da za eko ide u 5 mjesecu
 

Lili80

Član
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
47
Vama opet drugačija informacija nego meni, naravno što me od njih i ne čudi, ove sam se zadnje dane uvjerila u njihove laži i korumpiranost, nadam se da će oh nekakva kontrola dobro pročešljat!
 

Križić

Novi član
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
21
Bit će,bit će,no brigaš,JOŠKO..Nisam dosad ni vidio ministricu...p. i po..sve su oči uprte u nju..pametna žena ko i šef,bravo
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh