• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

baranjac747

Član
Tu od
20 Lis 2011
Poruka
292
Imam jedno pitanje, kod popunjavanja zahtjeva za poticaj greškom mi je označena rubrika potpore za tov junadi, mada ih nema a niti sam ih ikad imao, imam malo nešta voćnjaka, dali ću sad morat pod neku kontrolu zahtjeva.
 

Ivo3854

Član
Tu od
5 Pro 2017
Poruka
51
Navodno nema više love za pomoć od korone. Ko je dobio dobio je, a mi ostali (n). Ima neko da opovrgne ovo??
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,413
Imam jedno pitanje, kod popunjavanja zahtjeva za poticaj greškom mi je označena rubrika potpore za tov junadi, mada ih nema a niti sam ih ikad imao, imam malo nešta voćnjaka, dali ću sad morat pod neku kontrolu zahtjeva.

To oni označuju, ne brini ništa.
 

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
249
Pretpostavljam da to oni nas kao prate preko satelitskih snimaka šta radimo....meni za svaku parcelu piše pod rezultati monitoringa: NEMA STAVAKA MONITORING OBAVIJESTI . ?

Nisu u stanju niti odluke za 2019. ispisati....kao niti odgovoriti na žalbu za 2018. godinu već godinu dana, a kao stignu sve radove pratiti !!??
 

max23

Član
Tu od
22 Stu 2017
Poruka
83
Nisu u stanju niti odluke za 2019. ispisati....kao niti odgovoriti na žalbu za 2018. godinu već godinu dana, a kao stignu sve radove pratiti !
Pazi na rokove za tužbu...
 

max23

Član
Tu od
22 Stu 2017
Poruka
83
Je li bila nekome kontrola ovog ljeta i da još nije dobio izvještaj o kontroli u agronet?
 

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
271
Meni je na onaj MONITORING izvjesce doslo al kaj su utvrdili to nema veze s mozgom,tam di je ugar oni utvrdili intenzivnu ispasu i sad bu problema,jel salju kakve obavjesti o tome doma.?
 

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
249
Pojavile se "procjene" radova na monitoringu....ovako na brzinu vidim da mi za parcelu preoranu u proljeće piše: 1.1.2020. - 31.5.2020. Procijenjeno je da nije vidljiva Proljetna obrada tla. ? A niti zimska....

Na drugoj parceli gdje je bila zimska brazda piše proljetna obrada!!??

Budemo se opet natezali? Da odmah idem po sudskog vještaka? Kakve su to gluposti?
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Meni je kad idem pod monitoring navedena svaka parcela kolika je površina onda druga kolona PREGLED i opet ista površina. Nema nikakvog izvještaja
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh