• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Đeni

Član
Tu od
10 Lip 2019
Poruka
87
Iskreno na ta pitanja neznam odgovor, nisam baš proučavala, znam da se nesmije smanjivat osim u referentnoj godini
 

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
250
Jel tko pravio certifikat zaštite na radu za opg mene su danas zvali da će mi doći nadzor imam prijavljenog radnika
 

Bracika

Aktivni član
Tu od
23 Ožu 2011
Poruka
203
Jel tko pravio certifikat zaštite na radu za opg mene su danas zvali da će mi doći nadzor imam prijavljenog radnika
Nazovi neku kuću koja se bavi zaštitom na radu i oni će ti sve reći. Ugl.bitno da platiš a sve drugo će se riješiti.
 

Sremac1

Aktivni član
Tu od
13 Stu 2017
Poruka
291
Ja sam u ovoj rati do sada dobio 3 puta manje nego u predujmu 🤔. Al dobro ima vremena tek su počeli isplaćivati.
 

Gocy

Član
Tu od
17 Stu 2018
Poruka
97
Iskreno i ja sam dobio ni pola novaca a u agenciji mi veli žena da je bio isplaćen eko jel ko zna sto o tome.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,334
Meni se čini da oni svake godine zakinu nekog, mi smo prošle godine dobili malo.
Ja imam 5 ha u upisniku pa mi je lako pratit, dosad osnovno, zeleno i preraspodjela cca 1970 kn po ha.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh