• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Bracika

Aktivni član
Tu od
23 Ožu 2011
Poruka
203
Bilo je još u veljači, mislim da piše poljoprivreda, okoliš i klimatske promjene
 

DeutzFahr69

Aktivni član
Tu od
4 Svi 2017
Poruka
154
Svake je godine isplata za te zaštićene pasmine išla uvijek skoro zadnja (5 mjesec), tak da mi je čudno da su dali odma na pocetku.
 

Sremac1

Aktivni član
Tu od
13 Stu 2017
Poruka
291
Pozdrav društvo. Da li očekujete još nekakvu turu isplate za ratarstvo osim onog sto kažu do 30.5. Jeste dobili sve ?
 

MakisaKZZ

Član
Tu od
22 Tra 2021
Poruka
60
Zeljno se ocekuje :).Meni fali jos poravnanje druge rate za sva 3 placanja i za mlade u cijelosti.Zvao ih prije 3 tjedna i rekli da se ocekuje krajem ovog mjeseca dio a sve do finalnog roka 30.06.Ove godine su bas to raspodijelili u puno isplata.Ne vidim svrhu toga al kak je tak je.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Jel zna netko nesto o prijenosu prava ove godine? Zovem stalno, ne radi i neznaju, sad čuo info da navodno ni ne bude ?
 

DMaxim

Član
Tu od
9 Ožu 2020
Poruka
35
Da li je tko vidjeo monitoring za proizv.god 2021 ? Koje su to sprdačine i nebuloze,zanima me ime osobe koja je zadužena za to 😤
 

JelenaGojkic

Novi član
Tu od
28 Tra 2021
Poruka
8
Pozdrav, da li je nekome sjelo nesto od poticaja mozda ovih dana? 😊

Zeljno se ocekuje :).Meni fali jos poravnanje druge rate za sva 3 placanja i za mlade u cijelosti.Zvao ih prije 3 tjedna i rekli da se ocekuje krajem ovog mjeseca dio a sve do finalnog roka 30.06.Ove godine su bas to raspodijelili u puno isplata.Ne vidim svrhu toga al kak je tak je.
Da li vam je leglo nesto? :)
 

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
134
Ne znam koliko ste upućeni u monitoring za 2021.god pa da samo upitam kakve su ono gluposti tamo?!
 

jakov02

Aktivni član
Tu od
22 Lip 2016
Poruka
112
Meni izgleda da je ono još uvijek neka testna verzija, jer nema veze s vezom. Svima je tako. Mislim na ovo za 2021. godinu
 

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
134
Ako se oni budu vodili po ovome kako je sad, s tim da u tablici pod "ranija upozorenja" , stoje navodi za 2020.god. (gdje isto piše što nema veze s vezom) možemo se pozdraviti s novcima...
Isto sam čuo da je žalba tjedan dana nakon njihove objave.
Ali meni to ni u kom slučaju nema veze s vezom.
 

Brad1

Iskusan lik
Tu od
24 Lip 2019
Poruka
623
Daljinski monitoring. Vrše preko slika odozgo,a ponekad onda izadju na teren bez obavijesti. Žalba vam je 7 dana od otvaranja dokumenta, znači ako otvoriš dokument 1.5.2021 koji su ti poslali na agronet tipa 21.11.2020 imaš 7 dana zalbenog roka od datuma otvaranja dokumenta u agronetu.
 

boskobuha25

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2017
Poruka
160

RE: Isplata eko potpora​

Pristigla pošta

Info APPRRR​

07:10 (prije 30 minuta)
prima ja
Poštovani,

Isplata se očekuje sljedeći tjedan.

S poštovanjem
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh