• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Ivannovosel

Član
Tu od
17 Ožu 2020
Poruka
53
Meni fali samo za eko, oko 10 posto, i to mi nije sjelo. Ljudima koje znam da imaju eko, nekome je odmah sjelo sve , a nekome isto fali i nije im još sjela ta razlika. Pitanje je i hoće li.
Fali za mlade, i to dosta njima kojih znam
 

Lili80

Član
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
47
Molim može pomoć, došlo mi iz agencije da je nepotpuna dokumentacija za covid pomoć i da pošaljem popunjenu i ovjerenu izjavu iz priloga i pravilnika jel se misli na ovo? Hvala
 

Prilozi

  • Screenshot_20210619_130554_com.google.android.apps.docs.jpg
    Screenshot_20210619_130554_com.google.android.apps.docs.jpg
    25.3 KB · Pregleda: 28

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,527
Molim može pomoć, došlo mi iz agencije da je nepotpuna dokumentacija za covid pomoć i da pošaljem popunjenu i ovjerenu izjavu iz priloga i pravilnika jel se misli na ovo? Hvala
To je trebalo poslati do 5.3.2021 a ako su ti poslali da treba taj papir pošalji ništ ne košta.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,546
"Gasili prahom da se ne ošteti vrijedna oprema"
Veće gluposti nisam davno čul...
 

Brad1

Iskusan lik
Tu od
24 Lip 2019
Poruka
614
A zaposlenici do dolaska su se dizali prahom.. u linijama. Danas bio u agenciji i kaže još žena da imaju probleme sa serverima tj uopće se ne vidi da su podneseni zahtjevi... tako da to valjda budu sanirali do isplate...
 

bilogorec

Član
Tu od
25 Sij 2018
Poruka
80
Da li je tko prijavljivao ili ima u planu prijaviti mjeru 10.1.17. Poticanje upotrebe stajskog gnoja na oraničnim površinama? Prednosti i mane, isplati li se, šta mislite o tome?
 

Brad1

Iskusan lik
Tu od
24 Lip 2019
Poruka
614
Jučer se raspitao. Treba ti analiza zemljišta na kojima budeš provodio aktivnost 2je godine,plan gnojidbe za 5 god, vođenje evidencije, pridrzavanje količina propisanih u tablici, 1 analiza gnojiva godišnje koji se primjenjuje i tako.
 

bilogorec

Član
Tu od
25 Sij 2018
Poruka
80
Da gledao sam malo. Ono što me zanima jest cijena analize, jer osim analize zemljišta treba poslati i na analizu stajski gnoj.
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
406
Ne ide stajski gnoj na analizu....analiza tla sa petogodišnjim planom gnojidbe je 300+pdv po parceli
 

bilogorec

Član
Tu od
25 Sij 2018
Poruka
80
(2) Petogodišnji plan gnojidbe, analizu tla i analizu stajskog gnoja iz stavka 1. točke 2. ovoga članka te račun za obavljenu analizu tla i račun za obavljenu analizu stajskog gnoja korisnik dostavlja na uvid podružnici Agencije za plaćanja najkasnije do 15. rujna 2021.
Tako stoji u izmjenama Pravilnika
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh