• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Odkad smo u Eu (2013) poticaj dolazi redovno u isto vrijeme, manje više za sve države članice, pa nerazumijem čemu se čudit svake godine, 3 puta na godinu. Bo!
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Da ovisi od HDZu tanko bi mazali gov*o na kruh da nam duže traje.

Lako se svima njima zajedno ku*čit sa parama koje EU uplati pa oni ko fol isplatili, a mi jadni sretni i naivni mislimo kako se samo država brine za nas :ROFLMAO:
 
  • Haha
Reactions: ZJ

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
724
Pise ti na agronetu tko koliko isplacuje a nasa vlada je trazila prosle godine od eu da prije roka isplati potporu. To su cinjenice a tvoje lupetanje je stranacka opredjeljenost
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Reče onaj koji upetlja stranku u ovo na prvom mjestu...

Avans, sada koji ide u 11. Mjesecu je mahom EU novac, a ona poravnanja koja idu od Veljače do kraja Lipnja su iz našeg proračuna.

Sjetimo se samo prije nekog vremena prozivke od strane EU o netransparentnosti oko prikazane količine EU novca, to nema veze, sve se zaboravi kad sjesnu pare na račun, jelda, nebitno čiji su ;) Kao i ova tema zaživi pred isplatu, a nakon isplate nema nikoga 🤭

A glede političke opredjeljenosti, žalim... Operiran sam od tog tumora gospodine predragi, ali nemojmo zagađivati temu, dajte da vidimo kad će više uplata!
 

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
271
Meni u agronetu pod prava na plaćanja sve prazno...do neki dan se vidlo.pravo po ha sad ništa...zna li tko zašto?Ima li jos neko da mu se nista ne vidi?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh