• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

boja

Novi član
Tu od
31 Svi 2022
Poruka
5
To nešto novo? Mislim nije do sad tako bilo.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
501
Ovog tjedna bi trebale kapnuti proizvodno vezane za voće i povrće
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

leekica

Novi član
Tu od
22 Lip 2012
Poruka
26
Upravo zvala u agenciju vezano za šećernu repu i rečeno mi da šećerna repa još uopšte nije isplaćena tako da kad prođe 30.6. će tek biti😁
 

leekica

Novi član
Tu od
22 Lip 2012
Poruka
26
Pošto se moraju poslati u agenciju u ZG neki papiri koliko si predao repe a to je rok do 30.6. tako da posle toga bude
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Neretva

Član
Tu od
24 Svi 2019
Poruka
43
Oko 5000kn za hektar mandarina, za Naranču ništa nisam dobio

U pravilniku se ne spominje naranča, sigurno greška
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Pozdrav svima,

jel ima netko da je dobio za 10.1.17. "poticanje upotrebe stajskog gnoja"? Meni je 21.06. sjelo za jedan OPG, znači cijeli iznos za prošlu godinu, a za drugi OPG niti kune.
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,584
Ne. Umjetno sam napravio. Jedan na mami jedan na tati jedan na zeni. Toj dobra stvar. Pa kombiniram sta kad i kak trebam.
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,584
Ja na sebi nemam. Nisam ni clan posto sam u mirovini.bilo je malo trzavica jer smo svi prijaviti na istu adresu zena/mama/tata. Al je proslo kontrolu. Stim da sam zenu bubno u pdv,a caca i mater nisu.
 

nisamja

Aktivni član
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
245
Čisto dobro rješenje,mislim da budemo i mi otvorili još jedan OPG. Jedan u pdv,koji i je sad i još jedan bez.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh