• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Zoki0001

Novi član
Tu od
15 Velj 2021
Poruka
16
Ništa ni kod mene. Sad sam zvao agenciju, rekli mi da sam jos uvijek u administrativnoj provjeri. Ako je sva zemlja obrađena da samo treba strpljenja.
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
2,983
Ljudi moji mene je strah skorašnje prijave poticaja s novim zpp-om 😂...

Nanovo ucrtavanje zemlje zbog novih eko shema koje su umjesto zelenih plaćanja.

A da ne o pričam da svaka intervencija i shema zahtjeva 6 sati predavanja.
 

Tina MTM

Član
Tu od
9 Stu 2022
Poruka
35
Ima li još netko da nije dobio avans ili samo ja? Možda je pun kufer love pa nemogu da je izbroje ili trebaju više vrimena da je skupe.
Ni meni još ništa nisu uplatili i rekli isto da sam u administrativnoj provjeri i da je sve u redu da nema nikakvih nepravilnosti i da čekam... Samo koliko dugo da čekam da se sjete uplatiti ako je sve u redu?
 

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
250
0 kn avansa i 0 kn za mineralno gnojivo....
Za mineralno su odgovorili da neznaju zašto nema isplate ali se mogu žaliti na odluku kada je dobijem....nabijem ih (n)
 

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
Ima li još netko da nije dobio avans ili samo ja? Možda je pun kufer love pa nemogu da je izbroje ili trebaju više vrimena da je skupe.
Čitam koliko vas nije dobilo , sad se pitam a za što sam ja dobio, ako sam dobio 🤔 ili to moja ga Fata dobila pa se zato lijepo smije🙊😂. Sa poslom gotov, sad ću ja sjediti pored bankomata pa možda još nešto uleti na račun🥒🥒🍌🍌🤔🙄
 

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
Prije će njoj uletjeti nego tebi, ali nikad se ne zna. Vremena se mijenjaju. ;)
😂😂😂😂😂 Pa ja mislim da bolje tada da sjedim doma, da nekome stvarno ne digne poticaj pa ja postanem bankomat za punjenje🤣🤣 da stvarno ne uleti koja 🥒🍌. Več su me puno puta malo zamjenili, po trgovinama zbog duge kose, pa lijepo kažu gospodična izvoliteeee😂😂
 

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
134
I kod nas 0...
Bojim se da će tako i ostati do početka idućeg mj...
Koga god pitam nikakvih isplata, a agenciju nemamo što zvati jer nam neće ništa konkretno reći...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Zoki0001

Novi član
Tu od
15 Velj 2021
Poruka
16
Da, nitko konkretno ne zna reći o čemu se radi, o kakvim provjerama ili već čemu. Isplate nema, repromaterijal iz dana u dan sve skuplji...a kad će biti i hoće li biti ko zna. U agenciji samo prebacuju s telefona na telefon. Sličnu sam situaciju imao i u 7. mjesecu za proizvodno vezana plaćanje za koji nisam dobio isplatu zbog Više sile. Uz savjetodavnu službu sam sakupio sve moguće zapisnike i dokumentaciju o suši koja je bila 75% na službenom zapisniku općine. Sve je poslano u 4. mj, zvao ih nebrojeno puta i svaki put rekli da će rješenje o višoj sili doći za 3 tjedna. Prošlo je 8.mjeseci i ništa. Na kraju mi je jedna gospoda tamo iz agencije rekla da sam trebao u Evidenciju prodaje i proizvodnje napisati lažne podatke (napisati ono sto oni traže da piše, a to je grah 4 tone na hektar) i da bi mi PVP bio isplaćen. A za ovo što je napisano i potkrepljeno dokumentacijom o suši oni ne znaju kako da isplate. I sad opet ovo...nemam više riječi
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Lili80

Član
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
47
Nama je riješenje o višoj sili došlo nakon 1 godinu i 4 mjeseca negativno naravno
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
Prošla i tri tjedna i još uvijek 0 kn
Očito su naše novce poslali za obnovu Ukrajine, koliko sam uspio nešto nabrzaka pročitati, građani EU plačat će obnovu, a još od nekada se svodi da sve se plača preko leđa seljaka. Nisam uspio provjeriti na što meni sjelo onih 20000 i tu je koliko znam stalo, rikno mi auto, pa sad lampice u njemu svjetle ko božično drvce. Moram čekat da mi poprave auto pa dalje da znam dali što uplačuju ili snašim novcima sjede u nekoj loži u Katru

Nema para, već 15 dana...
1668759340652.jpg
Ovako ti i kod mene 😂🤫

Da, nitko konkretno ne zna reći o čemu se radi, o kakvim provjerama ili već čemu. Isplate nema, repromaterijal iz dana u dan sve skuplji...a kad će biti i hoće li biti ko zna. U agenciji samo prebacuju s telefona na telefon. Sličnu sam situaciju imao i u 7. mjesecu za proizvodno vezana plaćanje za koji nisam dobio isplatu zbog Više sile. Uz savjetodavnu službu sam sakupio sve moguće zapisnike i dokumentaciju o suši koja je bila 75% na službenom zapisniku općine. Sve je poslano u 4. mj, zvao ih nebrojeno puta i svaki put rekli da će rješenje o višoj sili doći za 3 tjedna. Prošlo je 8.mjeseci i ništa. Na kraju mi je jedna gospoda tamo iz agencije rekla da sam trebao u Evidenciju prodaje i proizvodnje napisati lažne podatke (napisati ono sto oni traže da piše, a to je grah 4 tone na hektar) i da bi mi PVP bio isplaćen. A za ovo što je napisano i potkrepljeno dokumentacijom o suši oni ne znaju kako da isplate. I sad opet ovo...nemam više riječi
I što sada na ovo odgovoriti, jedino plakat.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh