• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

T D N V

Novi član
Tu od
1 Srp 2022
Poruka
7
Mene je danas ugodno iznenadio bankomat sjela neka lovica,za šta nemam pojma znam samo da je avans. Ko čeka,dočeka.
 

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
Ja sam vidio po izvatku iz banke što je i za što sjelo još 3.11 ako još što sjedne odo ja u 4 razrd poreza. Hebal ih porez😕. Za dvije ili tri stavit će me i u srednju paušalnu školu🙊😂
 

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
134
Jutro, evo sam jutros čuo jednu inf, (možda rekla, kazala) da danas ide isplata, ako danas ne uplate ništa do proljeća. 😎
 

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
134
Istu stvar napisali i meni jutros u mailu, a nisam imao kontrolu..
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
I meni nesto sijelo a nezzz sto,,,,dal' zna netko sta je danas uplaćeno?

Jutro, evo sam jutros čuo jednu inf, (možda rekla, kazala) da danas ide isplata, ako danas ne uplate ništa do proljeća. 😎
Pa u principu uplate koje su radili. 11 mjesec kao sada a 12 mjesec nešto pa tako da im zadnja uplata sa 31.12 bila 0.15 hrk. Pa ponovo nešto prvi mjesec. Tako stoji na svakoj godini iz Bankovnog izvatka, ali nekužim gdje nađe 15 lipa. Neka uplate u idočoj godini jer i onako u velikom % bankomata neče raditi zbok promjene valute.

Jedino ako Sv. Nikola bude kaj donesel.
Bu vraga donesel 😂😂😂 i njemu ostale gače i ofucana kapa, takvog danas vidio u krgu bolnice, il ovima 😂😂😂neko sa psihijatrije zbriso😂😂😂
 

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
Nemam pojma dali što sjelo ili ne, sutra ću pogledati na bankomatu. Ja sam osigurao svoj usjev, jaja su nam sa 2hrk skočila na 3 hrk, znači ukupna vrijednost nam sada 6 hrk, kobasi nisu dizali cijene jer se ona i sama diže po potrebi🙊😂😂😂. Pa si mislio ajde da ja i to malo sirotinje osiguram, nikad neznaš koja koka će da sjedne i napravi dar mar od jaja 😂😂😂😇

Dodatak malo šaljivom prijašnjem odgovoru. Upravo čitao , da nam odlazi ministrica ...evropa otkrila...mutila s poticajem s tvrtkom Pivac....eto kuda idu poticaji. Kopirao sam tekst tako inače rade iz HPK Copy Paste i pošalju novosti koje pročitali prije njih. Očito će ti sve iči iduče godine, nešto smrdi u ovoj Agenciji za plačanje, od 1,7 koliko naveli do sada isplatili 1,4 ostatak zbrisao za Katar. Hebiga.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
Agencija za plačanje, slučajno se pojavio tekst pa nestao, uopičajno za njih da pišu i nabrzaka brišu

Napravio bi vam Copy Paste teksta ali ga više nema, brži su u brisanju nego u pisanju.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh