• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Dali je netko dobio plačanje temeljem ovog naslova: ODLUKU o ostvarivanju prava na potporu jedinstveno plaćanje na regionalnoj razini za 2013. godinu.:8):
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Odite na agronet i preuzmite izvješče o odobrenoj potpori i sve če se vidjeti-------------
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Na agronetu sam dobio odluku s tim naslovom, ali ne i novce, samo zaostatak za zemlju je sjelo:icon_madu:
 

mile67

Član
Tu od
1 Velj 2014
Poruka
32
dali je agencija za plačanje oduzimala porezni dug a razliku uplatila na račun?????Ako je tako onda su mi uzeli dva puta jer je od razlike odma fina uzela opet jer je račun bio blokiran zgog poreznog duga. fali mi točno taj iznos duga da bude isplačeno po onoj zadnjoj ODLUCI.. Dali je to moguče''''U poreznoj još ništa nevide.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
ako ti je račun bio blokiran onda su ti uzeli dva puta isti novac...........Prvi put u zagrebu a drugi u Fini..........
 

izzyvz

Član
Tu od
14 Ruj 2009
Poruka
185
Samo za tebe.
Pa 100 puta su rekli da ide u dva djela isplata...

Prosle godine nisam dobio ni kune od drugog djela poticaja ni sad, a duzan nisam nikom ni lipe.
zato sam pitao dal budu jos sta pustili novaca.
nemoj se odma ljutiti i razbacivati svojom pameču i bahatosti.
 

mile67

Član
Tu od
1 Velj 2014
Poruka
32
Da sad znam da je tako bio sam danas kod PEZE. Sad moram čekat kad se bu na porezni to vidjelo i tek onda zatražit povrat love. Nadam se da to bude riješeno kroz mjesec dva
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
343
I kod mene isto,kad se bude vidjelo na njihovom ekranu,rekli mi da pišem zahtijev za povrat i da bude brzo(par dana) jer to nije redovna naplata ,pa da se čeka 30 dana.Nadam se...:)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Prosle godine nisam dobio ni kune od drugog djela poticaja ni sad, a duzan nisam nikom ni lipe.
zato sam pitao dal budu jos sta pustili novaca.
nemoj se odma ljutiti i razbacivati svojom pameču i bahatosti.

Nisam bahat.znaš i sam da stalno trube da u dva puta ide isplata.
 

izzyvz

Član
Tu od
14 Ruj 2009
Poruka
185
pozdrav!
kome da se javim u vezi neisplačenog drugog djela poticaja? od kud prvo početi? dal uopće pisati mail ili kucati od vrata do vrata?
zahvaljujem na pomoći!
 

mile67

Član
Tu od
1 Velj 2014
Poruka
32
najbolje otiči u ZG u agenciju tamo sve znaju tj imaju kompletan obračun. Ja sam bio tamo i dobio ga
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,691
Kada nešto treba obaviti u državnim službama uvijek prvo treba početi od one nejniže i najbliže službe, u ovom slučaju to je ispostava agencije Zagrebačke županije u Vukovarskoj, tel. 6446-299 i tražiš svoga referenta koji ti je bio i u Vrbovcu. Ako neide telefonom ideš kod njih. To ti je tako, uvijek se kreče od prve stepenice.
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
ipak su mi dvaput zdipili lovu
dobio sam obavjest od fine da mi je poticaj umanjen za visinu poreznog duga
a par dana prije toga skinuli sa računa blokadom
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
343
I meni isto ,napisao zahtijev za povrat i juče mi sve vratili:icon_razz:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh