• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Danas u poljop.emisiji rećeno da 16.2. kreće ispata i to najprije za duhan i šečernu repu.. a ratari će dobiti 40% i 40% premije za mlijeko od 50 lipa, znaći 20 lipa te oko 500 kn po mliječnoj kravi.

Pitanje za vas: da li vimate na agronetu odluku za 2014 g. aj pogledajte pa napišite. tnx unaprijed

Cijela emisija dostupna na sljedećem linku.

http://radio.hrt.hr/ep/emisija-za-selo-i-poljoprivredu/99626/

920kn/ha za ratare kaže u emisiji.


Danas mi reko kolega da u hypo banci 10og je nalog 400 milijona za poticaj


Također imam tu inf, živi bili pa vidili.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
ljudi ne zamarajte se,kad sjedne lova bit ćemo pametniji.....sve dotle trla baba lan....:icon_scratch:
 

batad

Član
Tu od
10 Lip 2010
Poruka
304
Meni je interesantno .

A meni je interesantno da je netko konačno napisao smislen post koristeći i lijevu i desnu polovicu mozga, moždane brazde i impulse koji se događaju između neurona. Inače se to zove kvantni mozak ali ne znam hoće li te ovi s linearnim mozgom razumjeti.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Nema ništa pametno za čuti,zato čekati i onda če mo vidjeti koliko i kada če nam dati,nemamo drugog izbora.
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,691
Ovo sa poticajima zove se potkradanje. Ta lova je došla iz EU za plaćanja u poljoprivredi i samo ju je trebalo transferirati krajnjim korisnicima. Vjerovatno je trebalo nekoga udobrovoljiti pa je lova utišla u drugom smjeru, a kako ona nije naročito pametna nezna se sama vratiti. Sreća Božija da je zapao snijeg pa se ne može u prihranu, oranje i jaru sjetvu. Misli Bog na svoju sirotinju, a pitanje na koga Zoki i Tiho misle?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh