• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Kokolo

Novi član
Tu od
24 Velj 2015
Poruka
4
Ljudi kaj ulazi pod Uplata agen. za plać. u polj., rib. i rur. posebna potpora (članak 68.) :icon_question::icon_question::icon_question:

Drzanje stoke,junad i ovce(ako si unazad godinu prodo il 50%il 70% janjadi preko racuna).Za to su isli u 12-tom mjesecu po gospodarstvima radit zahtjeve.Na bebi bifu u petak tamo neki zamjenik je svecano obecao da ide po komadu 471 kuna(po junetu) ali naravno neide ng nekom vise nekom manje.No kakvo je stanje u drzavi dobro da i to nisu capili sebi.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,415
Šta je to Posebna potpora(članak 68) tako mi piše u izvješću, za šta je to? I došla mi još premija za krave dojilje.
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Kad si di dobio premiju za krave dojilje,u zadnjih par dana il još prije?
Ja također imam prijavljeno krave dojilje a neznam jesam dobio il ne....stanje računa isto,nije ništa naknadno uplaćivano,jučer provjereno...što sam dobio krajem drugog dobio,više ništa???'
 

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
271
I za sta je na kraju ta posebna potpora clanak 68...svi imamo krave koji smo dobili to da to nije specificna potpora sa novim nazivom
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
Nema više bratstva i jedinstva....
Umrlo davno koga briga za drugog..[/QUOTE]

Bio nekad u Dugom Selu mlin "Jedinstvo" pa su u doba juge tjerali zezanciju na foru -brašno jedinstvo- :smile:
 

zumbul

Član
Tu od
9 Velj 2015
Poruka
90
Šta se po selu priča koliki če i kada će drugi dio poticaja ?
Kod mene u birtiji u selu vele da će biti još tisučak po ha i da isti kreču 10 .5
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Ima netko da još uvijek nije dobio poticaj? Pitam zbog ujaka koji ima dodijeljena prava za lijepu cifru, a dobio samo 2000 kn za šećernu repu.
 

teranova

Član
Tu od
29 Sij 2013
Poruka
47
ima nas još koji nismo dobili:icon_axe:

Ima nas prijatelju oko 11 tisuca koji nismo dobili kune ,a sjetva pred vratima da covjek poludi od njihove gluposti i nemara prema takvim stvarima!!"
 

Mahidevran

Novi član
Tu od
24 Ožu 2015
Poruka
23
Koliko sam u nedjelju u poljoprivrednoj cula i vidjela,agencija je odgovorila na mail,da su u petak zavrsili s administrativnim poslovima,tj s nama koji nismo dobili i poticaji ce biti isplaceni pocetkom tjedna. A sad kojeg....:/
 

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
182
gospodine vi ste jako nestrpljivi morate pričekat da mi dobijemo prvi dio pa ćete i vi drugi dio i onda pijemo tjedan dana:icon_pidu:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh