• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Eros

Član
Tu od
11 Velj 2015
Poruka
78
A moze biti jer nisam bas gledao prije tocno opis uplate, nego kako cu platiti racune hahaha.
Htio sam samo u forumu javiti da je isla uplata te da je meni jucer sjelo cca 6000kn, a imam 30ha vocnjaka.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
640 kuna treba ići za mliječne krave ovaj tjedan,ako ne sjebu radnju
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Hahahaha, to je broj koji mozes naci na stranicama agencije, ne sekiraj se, nece njegovom kolegi biti nista :D:
 

poljo37

Novi član
Tu od
14 Lip 2016
Poruka
1
Danas sjelo za suprasne krmace,397 kn po komadu,prosle godine sam dobio 528 kn,super stimulativno,sto se mene tice ovo mi je zadnja godina u svinjogojstvu,za zive svinje mi nude 8 kg po komadu trenutno
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
i meni sjelo za duhan,al neznam koliko dok ne provjerim u poreznoj koliko su pomeli............:fiery:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh