• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Nisam pratio baš, jel bila još kakva aferica ovih karasanaderovih???:mur::icon_axe::icon_hang:
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
2m67bbo.png
 

Eros

Član
Tu od
11 Velj 2015
Poruka
78
Pa reko sam ja, sta je bilo bilo je prijatelji moji.... Jos isplate eko proizvodnju i odu oni u planineeee
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Kaže ekipa sa agro crnice da je pege 25 veći jeboš nego cijeli sabor.A što se tiče poticaja,pojedinci su več počeli pripremati tužbe prema agenciji,još kada zbroje odobrena prava a isplačeno je sasvim drugi iznos.Bude zanimljivo.
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
A koga tuzit???

Ko je premijer,potpredsjednici,clanovi vlade,ko su ministri ???

Ko ce za mjesec-dva vladat lijepom nasom,napacenom ratovima,lopovima,smutljivcima i prevrtljivcima... onima koji se predstavljaju velikim domoljubima dok drze ruke u nasim dzepovima,onima koji su nas zaduzili i rasprodali sve sto je bilo imalo vrijedno...

Danas Karamarko-Petrov,sutra Milanovic,Cacic,Bandic,Markicka... ???

Bojim se da nam perspektive neke velike nema,preostaje cisto i golo prezivljavanje pa ko se moze uklopit moze,ko ne ,ne... torbu na rame i put pod noge !!!
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,695
Čini mi se da je naša politika poljoprivredu otpisala. Tko je u nedjelju ujutro slušao poljoprivrednu emisiju mogao je onog nekog političara čuti da stalno govori kako proizvodnju svinja treba prepustiti onima koji to znaju bolje i jeftinije nego mi, tako mlijeko i proizvodnju stočne hrane. Domaće poljoprivrednike upućuju na to da proizvode nešto što bi se prodavalo kao suveniri.
 

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
271
Poslo sam mail u agenc..sad me zvala ljubazna teta i rekla da su isplate gotove da ce bit neka sitna poravnanja jos i to je to...jos ce isplacivat samo eko
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Meni izračun za soju kaže ovako:

58e početno pravo uvećano za 70% i to puta 80% jer ide iz drž proračuna za 2015.

58 x 0,7 = 40,6
40,6 x 0,8 = 32,48

32,5 x 7,55 = 245

Zeleno plaćanje s početnim pravima za hektar soje nosi 245kn!!
Zbilja izdašno, prave europske potpore, mrš...
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Meni sa pravom 151e ispadne 1568 kn i toliko sam otprilike dobio
Živjela politika!!!!
 

Janalo

Novi član
Tu od
6 Lip 2016
Poruka
2
Na agroklubu je danas objavljeno da iduci tjedan krece zadnja tura isplata, i da je do sad isplaceno 1/2 ukupnog iznosa...
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Ekipa, kolka su prava prema ovoj tabeli sa slike ? Ne kužim zašto su prava u dva reda,dali se zbrajaju ili je donji red za zeleno plaćanje?
 

Prilozi

  • DSC_1094 (Large).jpg
    DSC_1094 (Large).jpg
    38.8 KB · Pregleda: 286
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh