• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Kod nas Vu-Srijems zup. Do 20 ha ukupno dobili cca2700-2800 po ha a ostali maunu 1500 do 1800! Al sutra ide i nama svrbi me lijevi dlan

A jel to dobivaju sam mladi poljoprivrednici, do 20 ha vise, ili svi?
 

gusta

Član
Tu od
27 Pro 2012
Poruka
235
Meni fali oko 25- 30 posto u odnosu na lani, ubrzo su izbori pa što se mene tiče i familije,,, zna se.... od...bite.
 

ikubba

Novi član
Tu od
24 Tra 2008
Poruka
8
Meni fali oko 40% u odnosu na lani.Prošle godine 2315 kn po hektaru, a ove godine 1409 kn
 

Eros

Član
Tu od
11 Velj 2015
Poruka
78
Pa zar sam ja jedna crna ovca u ovoj drzavi da nije dobila niti lipe za ekolosku ove godine, ali niti lipe, a da ne pricam od TUG!!?????
Jel ima jos netko da nije dobio niti jednu uplatu za ekolosku??
 

damirpolgar

Član
Tu od
6 Velj 2014
Poruka
465
Oće li netko od tih tehničara odgovarat što nismo dobili u zakonskom roku. Mislim da neće jer dok su bili ing.dr.mg.za ništa nisu ni oni odgovarali. Samo mi odgovaramo a sve nas je manje.
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Nisam ni ja dobio za ekološku.danas sam zvao u Agenciju i rekli su mi da će biti sigurno do kraja tjedna.da je trebala danas ići ispalata ali je nešto zaštekalo
 

crni

Član
Tu od
25 Stu 2007
Poruka
164
Nisam ni ja dobio za ekološku.danas sam zvao u Agenciju i rekli su mi da će biti sigurno do kraja tjedna.da je trebala danas ići ispalata ali je nešto zaštekalo

Šteka njima već duže vrijeme čini mi se :-/
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Pa zar sam ja jedna crna ovca u ovoj drzavi da nije dobila niti lipe za ekolosku ove godine, ali niti lipe, a da ne pricam od TUG!!?????
Jel ima jos netko da nije dobio niti jednu uplatu za ekolosku??

Pa nitko još nije dobio ekološku.
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Ovak ja dobio više od onog što sam očekiva e sad pitanje dali sam ja manje ocekivao (900kn/ha više)

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
 

pucirep

Član
Tu od
13 Lis 2013
Poruka
68
Pa zar sam ja jedna crna ovca u ovoj drzavi da nije dobila niti lipe za ekolosku ove godine, ali niti lipe, a da ne pricam od TUG!!?????
Jel ima jos netko da nije dobio niti jednu uplatu za ekolosku??
Nisi! Nisam ni ja...a znam ih još puno koji nisu dobili ni TUG ni EKO...
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
jedan moj susjed razočaran politikom i isplatom poticaja poslao sina u švabiju, dao na znanje ljudima čiju zemlju ima u zakupu da se za iduću godinu snalaze kako znaju,odustaje od poljprivrede
drugi kreće na posao,sa 45 godina jer mu sin još studira,nagodinu kad mu istekne kredit izlazi iz pdv-a,odustaje od svega
oba imaju svoj laktofriz i oko 30 hektara zemlje
izgleda da nas ustvari sa ovakvim poticajima potiću da odustanemo od svega a ne da povečavamo............
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh