• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,638
Nemoj tu trpat meteorologe.
U toj struci ima više znanja i matematike nego kaj možeš i zamisliti.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Buo vidli kak bu to završilo. Ako budemo ??
A i o tim fondovima bi se dalo .... Tko ih dobije i da li ih uopće smije dobiti !?
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
856
Dakle novi natječaji će ići po novim pravilima. To mi nikako ne izgleda u redu, jer ako je tržišna utakmica onda bi i pravila morala biti ista za sve.
Pero i Marko grade iste farme sa istim brojem krava i nabavljaju iste strojeve. Pero u prvom natječaju dobije povrat 90% sredstava ,a Marko u drugom po novim pravilima 50%. Oba prodaju mlijeko po istoj cijeni i imaju iste troškove proizvodnje, ali rate kredita im nikako nisu iste.
Marko fino propadne a Pero slavi i sretan je što živi u državi kojom upravljaju idioti.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Pero se pripremio za 90%, a Marko da nije bio spreman ulozit 50% svog novca nebi se ni prijavljivao.
Kako kaze drug jakovina sve je po zakonu, a prethodno on i njegova bratija ga promjenili da se mogu stvoriti donedavno nezakoniti, a nakon toga zakoniti uvjeti.
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Dakle novi natječaji će ići po novim pravilima. To mi nikako ne izgleda u redu, jer ako je tržišna utakmica onda bi i pravila morala biti ista za sve.
Pero i Marko grade iste farme sa istim brojem krava i nabavljaju iste strojeve. Pero u prvom natječaju dobije povrat 90% sredstava ,a Marko u drugom po novim pravilima 50%. Oba prodaju mlijeko po istoj cijeni i imaju iste troškove proizvodnje, ali rate kredita im nikako nisu iste.
Marko fino propadne a Pero slavi i sretan je što živi u državi kojom upravljaju idioti.

Isto tako si ti kupio traktor kapitalnim ulaganjima a ja svojim novcem, zato ti ga ja trebam polit benzinom i zapalit?
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Dakle novi natječaji će ići po novim pravilima. To mi nikako ne izgleda u redu, jer ako je tržišna utakmica onda bi i pravila morala biti ista za sve.
Pero i Marko grade iste farme sa istim brojem krava i nabavljaju iste strojeve. Pero u prvom natječaju dobije povrat 90% sredstava ,a Marko u drugom po novim pravilima 50%. Oba prodaju mlijeko po istoj cijeni i imaju iste troškove proizvodnje, ali rate kredita im nikako nisu iste.
Marko fino propadne a Pero slavi i sretan je što živi u državi kojom upravljaju idioti.

Kolega možda po tim pravilima ćemo ti i ja imati šanse...
Mislim da je za svaki projekt 50% novca dovoljno kao povrat...
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
856
To i kažem, 90% povrata stvara stvarno nelojalnu konkurenciju i preveliku razliku, pogotovo ako nije omogućeno svima.
Ali koliko vidim po komentarima izgleda da nisam u pravu i da je to ljudima OK.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh