• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
940 kn/ha. 9,2 ha, od tog livada 0,8 ha, a 7,2 ha ekološke. Mladi poljoprivrednik. Ne znam jel mi porezna digla šta za doprinose, ali sam zadovoljan.

Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk
 

ivanag

Član
Tu od
26 Kol 2014
Poruka
36
Da li se možemo nadati još koji dan da će sjesti neka parica, nekako mi ovo malo što su isplatili do sada
 

Ijop

Član
Tu od
20 Pro 2012
Poruka
124
Ako niste imali promjene u pravima za poticaj usporedite s predujmom od prošle godine, većini bi trebalo biti malo više jer su povećali osnovno plaćanje.
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Ako niste imali promjene u pravima za poticaj usporedite s predujmom od prošle godine, većini bi trebalo biti malo više jer su povećali osnovno plaćanje.
Da više je od predujma od lani. cca 10-12%
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
đelac-pa ti imaš dosta povrća,malo si onda dobil...
Meni ispada točno 1400kn/ha, imal sam nekaj malo kukuruza,pšenice i ječma,ostalo je povrće...
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Fali mi oko 30% u odnosu na proslu godinu,pa se nadam da bude jos sta u sljedecih dan-dva.... jer cujem do 1.12 ce bit jos isplata....
Ako nebude veliko razocaranje ,al nebudemo se predali bez ispaljenog metka:icon_redface:
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Fali mi oko 30% u odnosu na proslu godinu,pa se nadam da bude jos sta u sljedecih dan-dva.... jer cujem do 1.12 ce bit jos isplata....
Ako nebude veliko razocaranje ,al nebudemo se predali bez ispaljenog metka:icon_redface:

Kad su te sjeb..ali sa pravima
 

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
532
đelac ipak si dobil više nego lani :icon_pidu:


Ma kolega vise je al opet slabo je to imam prijavljeno 45 hektari lani dobil 7 i nekaj u to vrijemeak je tak ispada da bum dobil oko 1000 kuna po hektaru a prosle godine sam dobil oko 700 ma nek se je.. stim poticajima..
 

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
532
đelac-pa ti imaš dosta povrća,malo si onda dobil...
Meni ispada točno 1400kn/ha, imal sam nekaj malo kukuruza,pšenice i ječma,ostalo je povrće...
A gle krumpir nije povrce imal sam ga oko 17,5hektari a ostat povrca sam imal oko 6 hektari tak da neznam zakaj tak malo dobim
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh