• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
;1232434 kaže:
Nista od poticaja dok umjetno gnojivo ne poskupi za 25%.
Pa bio je avans isplacen krajem 2016.
I jos je gnojivo bilo jeftino....poklopilo se bas i bila je dobra prilika za kupiti.
A pred sezonu repromaterijal poskupljuje svake godine, i to je normalno neznam cemu cuđenje

EDIT: Ispricavam se za dupli post, ako moze moderator obrisati prvog bez citata, hvala. :)
 
Posljednje uređivanje:

<zetor>

Aktivni član
Tu od
25 Lis 2012
Poruka
523
Pa bio je avans isplacen krajem 2016.
I jos je gnojivo bilo jeftino....poklopilo se bas i bila je dobra prilika za kupiti.
A pred sezonu repromaterijal poskupljuje svake godine, i to je normalno neznam cemu cuđenje

Znam da repromaterijal poskupljuje pred svaku sezonu , onda bi bilo normalno da uplate poticaj dok je jeftiniji .
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Eto a dobro uvjek lažu i petljaju bar da bude tada.
Tako da vjerojatno niš od onog da bude sve do kraja 3 mjeseca.
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
726
Bitno da bude pred sjetvu, da se ne moramo zaduzivati a onda su i cijene visoke. Mislim da su do sada namjerno kasnili sa isplatama kako bi morali raditi kao koperanti velikima pa nas tu oderu. Ako sam vjerovao i nednom politicaru, to je sadasnji ministar.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Pa uzmeš repromaterijal kada dobiješ pare ili ga uzmeš bez para pa ga platiš kada dobiješ pare.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,856
Plačanja povezana s prirodnim ograničenjima ili ostalim posebnim ograničenjima..
Lani je taj iznos bio ohoho veći i išao je ako se ne varam u 6.mjesecu.
 

Hope

Član
Tu od
30 Sij 2017
Poruka
43
Slažem se sa Vama Code,to što je uplaćeno su samo poravnanja za prošlu godinu.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Izgleda se priprema isplata jer me porezna BLOKIRALA za obaveze sa sječanj.

S7 edge koristeći Tapatalk
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
343
I mene isto ovršili,tj. nemaju šta,pa kad stigne poticaj onda budu. U pdv-u sam. Čim ne platiš mjesec dana obaveze odmah blokada.Čekamo (s)poticaj...:fiery:
 
Posljednje uređivanje:

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Tako i mene za 1 mjesec ..Pa to je tekuce poslovanje,SRAMOTA duga nemam Ništa od prije.Pdv u pretplati a pojedinci u selu imaju po 200 do 300 tisuca i nisu blokirani..
Pise na rjesenju sa 31.01 a ja dobio danas 1.2

S7 edge koristeći Tapatalk
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,531
Napišete ovdje koliko vam uzela FINA(porezna ) za taj njihovtrud i muku (možda više nego je dug) Hanžekovičevi na djelu.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Pa to je sramota,odmah blokada za par dana neplačenih obaveza.
Zeko u pravu si,i kod mene ima koji imaju poreznog duga i dobiju zemlju na natiječaju bez brige,blokede normalno nemaju,a kome se žaliti,kada to nekome spomeneš,svi se prave da blesavi.
 

crni

Član
Tu od
25 Stu 2007
Poruka
164
Očito je to normalno u ovoj nam Lijepoj našoj..nikad mi nije bilo jasno kako pojedinci mogu uopće nabiti toliki dug i dalje normalno funkcionirati prvenstveno tu mislim na dobivanje zemlje na natječajima...jbt mi obični smrtnici ne platiš u točno u sat odmah blokada
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh