• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

jakov02

Aktivni član
Tu od
22 Lip 2016
Poruka
112
Ne znam točno,ali nekih 400kn, možda par kn više

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Koliko po ha ste dobili ?

Poslano sa mog SM-J730F koristeći Tapatalk
 

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
523
Imao sam kontroluna terenu 27.i 30.10, danas sam dobio novac iako kontrola još nije do kraja gotova. U jutro kad sam zvao da pitam za situaciju s isplatom i rezultatom kontrole rečeno mi je da još nije odrađena kontrola 4 oka, tj još mi nisu prekontrolirali rezultate kontrole koje im je poslao kontrolor sa terena. Uglavnom izgleda da mi je novčana shema spašena i da do dalnjega ne ide iz štale ništa van.
:icon_razz:
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
I ja sam dobio Croatia banka a iznos je oko 480 kn po ha..

Poslano sa mog SM-J730F koristeći Tapatalk
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
726
3264 kn za 6.4 ha, nisam racunao koliko je po ha, ne sjecam se ni lani koliko je bilo. Kako mi se cini, najbolje ministarstvo poljoprivrede i agencije za placanje u hrvatskoj. Argumentirano rezultatima.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Kod nas u novskoj se uredno dobije porez za zemlju koja je dana u zakup,ako nema cijene zakupa onda oni odrede neku cijenu,za sada je to 110 kn godišnje po hektaru,al nije to sve,vlasnici moraju doći u poreznu,poslije to moraju navesti u poreznu prijavu kao dobit,a dobiti nema jel su dali besplatno zemlju u najam,ma odvratni su,a poziv dobiju da se u roku 24 sata moraju javiti u poreznu.Problem je sa starijim ljudima,oni se uspaniće.
 

borna92v

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
647
Jel moze neko poslati link od APPRRR gdje se moze vidjet kolko cemo dobit poticaja? trazim to al nikak nemrem nac...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh