• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Ako eu sudjeluje sa 85% iznosa poticaja,gotovo 99% je sigurno da dobivamo lovu isključivo iz eu..

Mjere iz EAFRD su 85/15%.

Eagf(osnovno,zeleno..) je 55% eu 45% Hr, ili 60/40 neznam točno.
 

papakk

Član
Tu od
13 Srp 2017
Poruka
33
Meni doslao na agronet izracun hektara toliko utvrdjeno stanje sve ok al odobreno 0,ja nazovem agenciju kazu sve je ok nemamo novaca bice vam isplaceno u cetvrtom mjesecu , banda sve lopovi , Jakovina za njih sve car bio
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
722
Na agronet su stavili informativni izracun i meni je tocno kao sto je komer napisao.
Prava x 0.80 ...
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Ja sad gledat na agronet i jedino što sam dobio je odluka za 2015.g. :(rofl):
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Evo danas uplata bila i za prakse korisne za klimu i okoliš u iznosu oko 140 kuna za hektar

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
 

crni

Član
Tu od
25 Stu 2007
Poruka
164
Pa po svemu sudeci ovo je samo izracun avansa i prve rate, znaci jos treba ostatak izravnih i iaks mjere
 

Sremac1

Aktivni član
Tu od
13 Stu 2017
Poruka
289
Pa po svemu sudeci ovo je samo izracun avansa i prve rate, znaci jos treba ostatak izravnih i iaks mjere

Tako je.Lijepo piše na Agronet-u,da su odobrena sredstva(u odlukama) za akontaciju i ovu prvu ratu u ovom mjesecu.A meni konkretno iznosi malo vise od 2200kn/ha.Jos bih trebao dobiti nešto i u 2.rati.Ako tako bude nemam sto reći .:(mm):
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,842
fali ti iaks još za drugu ratu...
Sjela i preraspodijeljena.
 
Posljednje uređivanje:

Eros

Član
Tu od
11 Velj 2015
Poruka
78
Pa po svemu sudeci ovo je samo izracun avansa i prve rate, znaci jos treba ostatak izravnih i iaks mjere

To je cijelokupni izracuna za izravna placanja sto vidite u agronetu na 19.veljaca tj. ostatak novaca do tog iznosa cete dobiti u 5mjesecu.
U prijevodu koliko vam pise to je sve sto cete dobiti.
Ako negdje stoji nula to znaci da jos nije isao obracun, poput IAKS, tug itd, a to ce biti vidljivo kod prvih uplata.
I nemojte previse hvaliti ministra jer je rekao da sve ide u veljaci, a sada smo vec prebacili na svibanj.
 

crni

Član
Tu od
25 Stu 2007
Poruka
164
To je cijelokupni izracuna za izravna placanja sto vidite u agronetu na 19.veljaca tj. ostatak novaca do tog iznosa cete dobiti u 5mjesecu.
U prijevodu koliko vam pise to je sve sto cete dobiti.
Ako negdje stoji nula to znaci da jos nije isao obracun, poput IAKS, tug itd, a to ce biti vidljivo kod prvih uplata.
I nemojte previse hvaliti ministra jer je rekao da sve ide u veljaci, a sada smo vec prebacili na svibanj.

Nisam siguran da si u pravu,pročitaj napomenu dolje ispod izračuna.
Citiram:

Poštovani,

informativni izračun prikazuje stanje prava na potporu na dan 19. veljače 2018. godine. Iznos Odobreno pravo prikazuje iznos predujma i prve rate izravnih plaćanja za proizvodnu 2017. godinu. Sve naknadno utvrđene činjenice mogu utjecati na odobreno stanje.
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
343
Nije to sve za izravna plaćanja,jer piše da je onaj iznos ispod stavke Odobreno pravo , iznos za predujam i prvu ratu, ostatak u svibnju. To bi onda još povisilo ovaj iznos koji je trenutno u izračunu(nedostaje iznos 2. rate za svibanj).
 

crni

Član
Tu od
25 Stu 2007
Poruka
164
Tako je.Lijepo piše na Agronet-u,da su odobrena sredstva(u odlukama) za akontaciju i ovu prvu ratu u ovom mjesecu.A meni konkretno iznosi malo vise od 2200kn/ha.Jos bih trebao dobiti nešto i u 2.rati.Ako tako bude nemam sto reći .:(mm):

Kolika ti je vrijednost prava?
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ovo su neke mrvice dzaba dizao novce bitnoda se Tolušić fali s isplatama.
Dao bi ja njemu pa neka proba s ovime financirat proizvodnju godinu dana kod mene na opg .
Sramota kuda ovo sve ide
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh