• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Ne budi vam mrsko pročitat pravilnik.
4.PLAĆANJE ZA MLADE POLJOPRIVREDNIKE

Plaćanje može ostvariti poljoprivrednik koji nije stariji od 40 godina u godini kada prvi put podnosi zahtjev za plaćanjem za mladog poljoprivrednika i koji nije nositelj gospodarstva duže od 5 godina prije podnošenja prvog zahtjeva za mladog poljoprivrednika.

Potpora se ostvaruje za razdoblje do najviše pet godina (ovisno o godini osnivanja/preuzimanja gospodarstva).

Dodatni uvjet je obrazovanje - minimalno srednjoškolsko obrazovanje poljoprivrednog, prehrambenog ili veterinarskog usmjerenja ili završen neki od programa za poljoprivrednike

Mladi poljoprivrednik ostvaruje pravo na dodatna plaćanja za prvih do 50 hektara u iznosu od 25% vrijednosti izravnih plaćanja

•plaćanje za mlade poljoprivrednike za isplatu u 2015. godini iznosi 809 kn/ha



Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Kako to može tako jedni dobili sve a drugi ništa.. Meni su još u siječnju isplatili
 

dinamo

Član
Tu od
9 Ožu 2010
Poruka
56
Uplacena jos jedna rata za mlade...
Upola otprilike od prve uplate koja je bila nesti manje od 400 kunica...
 

maikynet4u

Član
Tu od
14 Pro 2016
Poruka
324
Uplacena jos jedna rata za mlade...
Upola otprilike od prve uplate koja je bila nesti manje od 400 kunica...
Jebe me datum proizvodnje [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Poslano sa mog LG-H870 koristeći Tapatalk
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Provjeri mail, možda je prijeboj s poreznom u pitanju. Oni uglavnom uzmo oko 50% ako ima nekih dugova.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Molio bi malu pomoć nije me bilo neko vreme pa neznam dali se nešto mijenjalo. Nikako nemogu da se prijavim u agronet stalno piše pogrešna lozinka a do sada sve funkcioniralo.
 

Dali75

Aktivni član
Tu od
5 Srp 2017
Poruka
175
Tako je i meni bilo pa su mi u agenciji rekli da se zaključala lozinka, oni su to riješili i sad je ok
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
kakva je trenutna situacija .

imam zemlju ,nezaposlen sam , vlasnik sam..ne bi je radio eventualno kosio.
želim do poticaja , kako ? , od kud krenuti?
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,413
Od agencije za plaćanje u poljoprivredi, prije toga eventualno u savjetodavnu.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Od papira dobro dođu Mažuranć pa Marulić a naročito Starčević od njih sve kreće :drink:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh