• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zemljanin

Član
Tu od
23 Stu 2016
Poruka
50
Pise svasta da ide do 31.5. Procitaj.
Inace mi je prosle godine eko sjelo sredinom 7.mj. Tako da mogu guzicu obrisat njihovim natpisima.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
30.05.2018.
Dobrovoljno proizvodno vezana potpora-mjera 7
bez financijske discipline
U.1307/13, Čl.52
kalendarska godina 2017
BE,EL, ES, FR, HR

3.742,06
 

Hope

Član
Tu od
30 Sij 2017
Poruka
43
I šta sada, što je sjelo na račune to je to ili šta? Nerazumijem više ništa, pa ako netko ima kakve informacije, neka pojasni.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Išli danas preboji potraživanja sa poreznom od poticaja ... Ponovno se nije gledalo da li je plaćeno nego pokupili sve..

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
 

Eros

Član
Tu od
11 Velj 2015
Poruka
78
Pa nemaju oni novaca, nema lobista za poljoprivrednike. Njihova je politika hebite se do 30.06 jer do onda moramo isplatiti poticaje, a do onda ih okrecemo u druge svrhe.
Meni je samo drago da je Tolusic gospodin koji je poznat po tome da kaze: "brate mili dok sam ja ministar poticaji idu u 12mj i poravnavanje u veljaci, te cijelokupni IAKS isto u veljaci"!!!!
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,856
Preraspoređeno plaćanje ide na prvih 20ha i iznosi oko 470kn po ha..tak da tu nemre ni bit neznam kakva uplata...
 

Mareleona

Aktivni član
Tu od
4 Lip 2018
Poruka
111
Preuzela sam poljoprivredu od tate prije par mjeseci i nova sam u svemu ovom . Jučer sam dobila 60 kn poticaja i mislim si božee kaj je ovo?? Pustit sve ili da dalje radim ono što
Mi je tata stvorio.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Ovisi cime se bavis. I ovisi za sto su prosle godine prijavljeni poticaji i koliko povrsine je uopce pod pravom na poticaj. Ja obradjujem oko 70ha, a na 55ha imam pravo na poticaj.

Ali jos nije sve isplaceno, preraspodjeljeno je npr iznosilo 44kn, sada su nesto uplatili proizvodjacima repe, medu kojima sam i ja.

Ove godine kada si prijavljivala poticaj, za svaki ha dobijas dodatnih 80€ u slucaju da spadas u mlade poljoprivrednike so 45 godina. To se da provjeriti u papirima koje si dobila za poticaj, obo sto je ovjereno u agenciji.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh