• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
917
Sjela ekološka jučer sotim je završena isplata za 2017godinu.
Znači sad kad zbrojim sve kroz uplate osnovno plaćanje iznosi mi 2940kn po ha a ekološko 6415kn po ha.
 

newguy

Član
Tu od
12 Svi 2017
Poruka
50
Za mjere ruralnog razvoja tj. Mjeru 10 i 11 nije zakonski rok za isplatu 30.06

Samo za osnovno plaćanje je rok 30.06.

Tako da mislim da neće biti isplata svima do navedenog datuma..ipak , nisu u prekršaju :)
Također, cca 300 tinjak zahtjeva dnevno puštaju na isplatu [emoji33]
Tako da .... nadamo se , jedino to preostaje

Poslano sa mog Moto E (4) Plus koristeći Tapatalk
 

zemljanin

Član
Tu od
23 Stu 2016
Poruka
50
U 6.mj.sam dobio sitno osnovnog placanja i za mlade. Jos fali 40-ak % ukupnog. Ako ne uplate danas, JESU u prekrsaju.
 

Ijop

Član
Tu od
20 Pro 2012
Poruka
124
Uspoređujući isplaćeni poticaj za 2016. godinu i poticaj za 2017. godinu došao sam do zaključaka da je meni do sada isplaćen gotovo identičan iznos tj. manji za jedno mliječno grlo.

Premda sam prošle godine imao neke sitne uplate i u sedmom mjesecu (mliječne krave i proteinski usjevi) kao i u osmom mjesecu ("iznimne potpore za prilagodbu - mlijeko i mliječni proizvodi") očekujem da ću u konačnici primiti veću potporu nego godinu ranije makar sam imao jedno mliječno grlo manje.

Prošle godine bile neke uplate u sedmom i osmom mjesecu?
 

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
249
Treba ih sve smjeniti! Jednostavno su nesposobni organizirati posao - samo su kočnica u podjeli eu novca.

Katastrofalno stanje u odobravanju mjere 4. Programa ruralnog razvoja
https://www.agroklub.com/poljoprivr...anju-mjere-4-programa-ruralnog-razvoja/43380/
"za 400 poljoprivrednih gospodarstava koji imaju SO iznad 250.000 eura raspisan poseban natječaj i imaju na raspolaganju 80.000.000 Kn a svi ostali, 100.000 gospodarstava, ima na raspolaganju 120.000.000 kuna."

Za proteinske do sada niti kune, eko niti kune, a ostalo sve na kapaljku....evo danas 700kn zelenog uplaćeno...

Odluke za 2016. još nisu stigle u agronet!!
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
726
Sve isplaceno sa danasnjim danom.
Nema problema sa ovom vladom.
Samo treba biti strpljiv.
...a tesko je nekima kad je lova u pitanju
 

intronic2

Aktivni član
Tu od
29 Lip 2018
Poruka
125
Sjeo cijeli eko manji za 70 kn , u odnosu na prošlu godinu razlika je jedino u tih 70 kn u svim plačanjima na dva hektara
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh