• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

vvvvin

Član
Tu od
4 Velj 2014
Poruka
70
Meni su u agenciji rekli da je veći dio 60 posto cca isplaćeno..još preostaje manji dio EU i nacionalni..nije još isplaćeno za mlade ništa..barem nama nije..ovo će razvuci 2 tj sigurno..u 11 mj je isplaćeno sve kroz 3 dana
 

Melina

Član
Tu od
26 Tra 2017
Poruka
71
Ma doslo je u 11. mj. osnovno oko 45 % a sada jos nista,kaze ministar sada ce i za mlade i secerna eu dio no to ce najvjerojatnie biti u 5 i 6 mj.,znaci sada bi bilo jos tih 55 % osnovno
 

vvvvin

Član
Tu od
4 Velj 2014
Poruka
70
Jutros su mi u agenciji rekli da su isplate išle u petak i subotu..osn zel i prerasp ostatak EU i dio nacionalnog..za mlade tek bude još nije isplaćivano..
 

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
271
Jutros su mi u agenciji rekli da su isplate išle u petak i subotu..osn zel i prerasp ostatak EU i dio nacionalnog..za mlade tek bude još nije isplaćivano..
Da je uplaceno nekom bi sjelo osnovno i ostalo a ocito je samo za krave islo
 

Ijop

Član
Tu od
20 Pro 2012
Poruka
124
A nemate baš nikakvog drugog posla nego čekate kad će stići poticaj :LOL: Šala mala, ali ozbiljno kaj bi čovjek svakih sat vremena provjeraval a su pare stigle i pravio paniku zato jer u petak nije uplačeno a sad je već ponedjeljak. Rok je 30.06.2019. kaj god ministar rekel i obečal (ipak je on političar i njihova riječ niš ne vrijede makar ovjerena i kod javnog bilježnika).
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh