• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
152
I meni 103 kn/ha za osnovno...u 11 mj.mi je za osnovno sjelo 500 kn/ha...sad mi nije jasno
 

vvvvin

Član
Tu od
4 Velj 2014
Poruka
70
Rekli su da je većina ispl u 11 mj sto se odnosi na EU dio tako da je ovo razlika i još nacionalni koji oni još uvijek ne znaju koliko ide..eto šta reci..
 

nisamja

Aktivni član
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
231
Rekli su da je većina ispl u 11 mj sto se odnosi na EU dio tako da je ovo razlika i još nacionalni koji oni još uvijek ne znaju koliko ide..eto šta reci..
zašto ona tablica za isplatu,javlja grešku?skužili su da bumo skužili?(n)(n)(n):mad::mad::mad:
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,124
Svaki put dok krenu isplate postavljaju se ista glupa pitanja i daju isti glupi odgovori.
Najvjerojatnije bude ova isplata isla u dvije tri ture, pa se onda nakon par dana sve zbroji. Ja nikad ne gledam jel kaj sjelo ili nije, dok dode mjesecno izvjesce iz banke onda vidim jel su bile kakve uplate.
 

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
152
Svaki put dok krenu isplate postavljaju se ista glupa pitanja i daju isti glupi odgovori.
Najvjerojatnije bude ova isplata isla u dvije tri ture, pa se onda nakon par dana sve zbroji. Ja nikad ne gledam jel kaj sjelo ili nije, dok dode mjesecno izvjesce iz banke onda vidim jel su bile kakve uplate.
Ja gledam zato sto cekam te novce za dalje ih uplatit...a tema je ovdje na forumu isplata poticaja pa kome se ne svidja nek ne prati...pozdrav
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh