• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,842
M13 je inaće područje s prirodnim ograničenjima ili ostalim posebnim ograničenjima a dijeli se na gorsko planinska područja,područja sa značajnim prirodnim ograničenjima i područja s posebnim ograničenjima..
 

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
613
Pozdrav, zanimame dali ste vi dobili šta manje količine goriva nego ovih godina?? Ja imam više prijavljene zemlje nego prijašnjih godina i dobio sam manje goriva. Čak su ljudi znali reći da oni prate kako trošiš pa da ti znaju prema tome smanjiti ili povećati. Ja do proljetne sjetve potrošim sve...
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
343
Pozdrav, zanimame dali ste vi dobili šta manje količine goriva nego ovih godina?? Ja imam više prijavljene zemlje nego prijašnjih godina i dobio sam manje goriva. Čak su ljudi znali reći da oni prate kako trošiš pa da ti znaju prema tome smanjiti ili povećati. Ja do proljetne sjetve potrošim sve...
Meni isto kao i prošlih godina.
 

IMT542

Novi član
Tu od
18 Velj 2019
Poruka
15
Pozdrav, zanimame dali ste vi dobili šta manje količine goriva nego ovih godina?? Ja imam više prijavljene zemlje nego prijašnjih godina i dobio sam manje goriva. Čak su ljudi znali reći da oni prate kako trošiš pa da ti znaju prema tome smanjiti ili povećati. Ja do proljetne sjetve potrošim sve...
isto je i kod mene, dobio sam manje nego zadnji put... razlog je sto nisam potrosio sve pa su smanjili bez obzira na kolicinu zemlje... zasad mi je to dovoljno kako je, vjerovatno se moze i povecat kako se i smanji (sto vise trosis to vise dobijes)
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Kaže ministar da budu. Imam screenshot sa fejsa, netko pitao ministra, ide hrv dio.. Al ne znam sliku stavit. Ima u jednoj grupi. Do petka da idu uplate

Pokušaj screenshot priklamati pomoću spajalice ("Priložite datoteke"). JPG format sigurno prolazi, ostale bisam isprobal.

Poštovani kolege, evo malo mudrosti od mudraca :ROFLMAO:

Oni izračuni koji glase OBAVIJEST O OSTVARENIM PRAVIMA ZA 201X. GODINU slobodno bacite u smeće jer se radi o smeću.
Da pojasnim na primjeru takve obavjesti za 2016. godinu. Meni se ta obavijest za 2016. godinu (financijska 2017. godina) ne slaže s iznosima s žiro računa. Prema izračunu s žiro računa (excel tablica sve uplate do zadnje lijepo zbrojene posebno po stavkama) meni je isplaćeno skoro 500kn više nego li je navedeno na OBAVJESTI, plus na nekim stavkama mi "manjka" na nekima imam "viška".

Neznam zakaj nitko nije do sad potegnuo tu raspravu do sad, valjda su primljeni poticaji odgovarali očekivanjima pa se obavijest ignorirala.

Ali kada skinem excel tablicu s stranice APPRRR, pod KOD u padajućem izborniku odaberem/upišem svoje korisničko ime (broj koji unosim kod ulaska u agronet) izlistaju mi se samo isplate za moje gospodarstvo, i to po stavkama (stavke mjera1, mjera 3,.. su vam zbrojene pod jednu stavku "Dobrovoljno vezana proizvodna potpora"). E ti podaci mi pašu na lipu s pojedinim stavkama i ukupnim primljenim potporama.

BAZA KORISNIKA POTPORA (NAPOMENA: pročitajte kaj vam piše da ne bi bilo nejasnoća)
P.S. -> imate i tražilica ako ne volite excel tablice Isplate APPRRR

Malo sam provrtel starije postove i naišel na tvoj s korisnim linkovima. Ovaj na "isplate APPRRR" radi, ali više volim excel tablice, a do njih ne znam doći. Ako ti nije teško, molim pomoć.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Sad sam si dao malo truda i izlistao uplate...

Ukupno za 2018. godinu mi je isplačeno 3170,21 kn/ha.

Znači, avans u 11. mjesecu i ovo sada. Ne nadam se još mnogo dobiti do sljedećeg avansa...
 

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
152
Jel vi mozete u Agronetu otvoriti Prava na placanje? Meni vec danima nece da se otvori...zablokira.
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Sad sam si dao malo truda i izlistao uplate...

Ukupno za 2018. godinu mi je isplačeno 3170,21 kn/ha.

Znači, avans u 11. mjesecu i ovo sada. Ne nadam se još mnogo dobiti do sljedećeg avansa...
si mladi polj?
 

gladhr2

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2019
Poruka
290
Sad sam si dao malo truda i izlistao uplate...

Ukupno za 2018. godinu mi je isplačeno 3170,21 kn/ha.

Znači, avans u 11. mjesecu i ovo sada. Ne nadam se još mnogo dobiti do sljedećeg avansa...
i meni isto tako.. koliko očekuješ po ha?

Jel mi može netko objasniti ili dati neki Link koji mi govori koliko se novca po ha za što dobije?! To nikad ne znam sa sigurnošću
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Ne očekujem još puno. Ne sjećam se koliko sam prošle godine dobio, ali isto tako nekako preko 3000 kn/ha.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,842
i meni isto tako.. koliko očekuješ po ha?

Jel mi može netko objasniti ili dati neki Link koji mi govori koliko se novca po ha za što dobije?! To nikad ne znam sa sigurnošću

nema linkova...već sam više puta pisao...
osnovno iznosi vrijednost prava puta 0.8
zeleno iznosi osnovno puta 0.7
preraspodijeljeno je oko 400kn po ha
mladi su oko 900kn po ha...
mjera 13 ovisi u koje područje spadaš,
ekološke i pvp neznam jer ih ne dobivam..
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,842
imaš agronet,upiši korisničko ime i lozinku i onda opg,pa registri i evidencije i prava na plaćanja...pa ti tamo piše.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh