• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
343
To je samo privremeno. Osim izvještaja o zelenom placanju . U svakoj stavci tu još fali novca koji nije isplacen. Nadam se da će biti do kraja 6.- og. mjeseca. Iako smo prošle godine sve dobili u travnju. Ima još vremena(15) dana.
 

nisamja

Aktivni član
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
231
Stigli privremeni izracuni u AGRONETU, ali meni za sad nema upisanog izracuna za zeleno placanje, ostalo je upisano koliko je i sjelo na racun.
ni kod mene nema zelenog....
 

Avam

Član
Tu od
28 Svi 2017
Poruka
107
Molim vas da li netko zna sta je sad.sa zemljom koja je upisana na temelju slika. Jer bude trebalo ugovor ili?
 

vvvvin

Član
Tu od
4 Velj 2014
Poruka
70
Uplaćeno za mlade..prva uplata..oko pola iznosa..nismo u 2 mj ni dobili..rekli su do kraja 6 mj da će uplatiti kad ono iznenađenje🤗
 

Luka2222

Član
Tu od
18 Pro 2016
Poruka
151
Ovaj izračun na agronetu da li je to i sa studenom prošle godine sve do sad,što je isplaćeno ili što?
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,842
Ja dobio oko 3700kn za 9.87ha..na 6.3ha sam dobivao oko 5500kn,tako da pretpostavljam da je ovo nije zadnje za mlade...
 

Luka2222

Član
Tu od
18 Pro 2016
Poruka
151
Što napraviti ako vlasnik ne da na svoju parcelu ,a dao je tu parcelu u najam i nakon par godina se predomislio.Vlasnik je vezan ugovorom,a unajmitelju neda na parcelu.Kome se obratiti,jer ovaj koji je unajmio zemlju mora je i održavati,sijati a vlasnik ne da,a ugovor traje još puno godina.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,842
Realno ništa..ne isplati se zezati..pokupiš prava koja imaš na toj parceli i u roku 2 godine nadji drugu parcelu da ti prava ne propadnu..
Napravi se raskid ugovora i to je to..
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,735
Možeš ga tužiti nešto kao za izgubljenu dobit kroz te godine za koje ste imali ugovor. Samo tko če ti onda dati zemlju u zakup kad se pročuje neznam.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh