• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
343
Pa valjda sljedeći tjedan bude nešto krenulo,mislim na poticaje... Kad sam prijavljivao poticaj za ovu god. pitao sam da mi provjere koliko još imam odobreno novca za isplatu. Ispada oko 270 kuna po ha,za cisto ratarstvo..
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Bome da fali... Vidjeh ovdje da su neki pisali da su dobili drugu ratu za mlade npr...

Ako isplacuju na 25ha ja sam onda dobio cijelokupan iznos odjednom, skoro, ako na 50, onda fali vise od pola. Ma tu se ne zna tko je lud...
 

boskobuha25

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2017
Poruka
160
Koliko sam shvatil nije bilo isplate druge rate za mlade nego su to dobili oni koji nisu dobili u prvoj isplati ili? ... isplaćeno je cca 450 kn po hektaru to je onda pola iznosa od lane 25 ha a do sad bilo je cca 900kn/ha dali će za iste biti još ne zna se ????...mada se ministar nešto prijeti da bi bilo isplate od 20 .5 s naglaskom na možda i ranije (osnovno ,preraspodjeljeno i zeleneo cca 250 kn/ha fali ) plus mladi fali 450 kn/ha .. a eko ide u lipnju tako bar rekoše ovi iz agencije .
Al tu nisi baš na čisto rekli su da će nešto ići u travnju a eko u svibnju ali eto za sad je sve pomjereno za mj dana a koga briga kad dođe nek samo dođe ili?
 

GeneralZod

Član
Tu od
9 Svi 2016
Poruka
49
Sutra ide osnovno plaćanje!


 

Luka2222

Član
Tu od
18 Pro 2016
Poruka
151
Ovaj izračun na agronetu,da li je to što je odobreno ukupno ili što je do sad isplaćeno.Piše privremeni izračun
 

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
154
Sjelo osnovno oko 140 kn po ha...
Meni na agronetu jos uvijek nema vidljivo zeleno placanje?
Ovo ostalo mi je vidljivo ukupno do sad sto je uplaceno od 11.mj.
 

Luka2222

Član
Tu od
18 Pro 2016
Poruka
151
Ako su to konačne odluke kako može biti manje nego prošle godine,a ima još i više unesene zemlje nego prošle godine i više prava
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh