• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

bitćebolje

Dobro znana faca
Tu od
13 Sij 2016
Poruka
742
Ekološka mi je cca 35% isplaćena manje u odnosu na prošlu godinu.....ostalima?
Ili još sve isplate nisu završene....
 

boskobuha25

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2017
Poruka
160
Posebno ide isplata za prijelazno razdoblje a posebno za eko status .. prijelazno je cca 2600 kn/Ha a status 2200kn/Ha tako trebate znati koliko čega imate prijavljeno
 

intronic2

Aktivni član
Tu od
29 Lip 2018
Poruka
125
Kakav status? U prijelaznom sam razdoblju i dosada sam dobivao oko 4500kn po ha u jednoj isplati
 

boskobuha25

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2017
Poruka
160
Kao prvo kad pišemo iznose morali bih pisati kakvu eko proizvodnju imamo i za što dobivamo navedene iznose (i sam sam gore u postu pogriješio moja isprika) ovako stvaramo zbrku među svekolikom poljoprivrednom puku... kojom se ti eko proizvodnjom baviš da si dobio 4500kn/ha u jednoj isplati ?..kao drugo ja pišem da u ratarskoj proizvodnji imaš dvije vrste isplate jedna je prijelazno razdoblje gdje se dobiva za prve dvije godine 2600kn /ha (a npr u voćarstvu je to tri godine i cifra je puno veća) a kad nakon te dvije godine u ratarstvu ostvariš eko status dobivaš 2200kn/ha tako kada pišemo što i koliko smo za što dobili bilo bi lijepo navesti o kojoj se djelatnosti radi ili
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh