• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Sremac1

Aktivni član
Tu od
13 Stu 2017
Poruka
291
Za koji dio još ništa nije uplaćeno?
Bilo je sad na zadnje uplaćeno : osnovno zeleno i meni danas preraspodijeljeno. E sad, da li je to od svega toga kompletno isplaćeno sve ili treba biti kakva poravnanja, neznam?
 

Ante23

Aktivni član
Tu od
9 Lip 2018
Poruka
694
Pozdrav, novi sam u aplikaciji agronet i prijavio sam drzavne potpore prvi put ove godine. Vidim da pise da u rubrici odluke stoji okvirni izracun za 2018. Znaci li to da ce za 2019. Godinu biti isplaceno tek dogodine a ove godine se prijavljivalo do 15.5.?
 

senna

Novi član
Tu od
15 Velj 2019
Poruka
14
Pozdrav, novi sam u aplikaciji agronet i prijavio sam drzavne potpore prvi put ove godine. Vidim da pise da u rubrici odluke stoji okvirni izracun za 2018. Znaci li to da ce za 2019. Godinu biti isplaceno tek dogodine a ove godine se prijavljivalo do 15.5.?
Tako je.Svaka isplata ide za godinu prije,znači u 2019.ide isplata za 2018.
 

Nyckio83

Novi član
Tu od
28 Svi 2019
Poruka
9
Jel se zna hoce biti jos za mlade? Ja sam dobio 450kn po ha u 2 mjesecu,neki dan mi sjelo samo 50kn.
 

boskobuha25

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2017
Poruka
160
Bojim se da za mlade bi to moglo biti to jer su povećane površine s 25 ha na 50 ha tako da mislim da je ukupna predviđena cifra za mlade ostala ista ali se povećala površina tako da je to to ili?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh