• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

borna92v

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
647
U odlukama mi napisali 46 000 kn, dobil sam 43 000kn, prošle godine ista priča, zovem u agenciju a oni tvrde da imam obustave ili nakakv dug prema državi pa da su mi zato skinuli, nemam nikakvog duga prema nikome... zovem ponovno u agenciju a oni tvrde da su krivo napisali iznos u odlukama i da nek se žalim preko E-mail njihovog i da tražim da mi pošalju odluke kolko moram dobit jer ovo kaj je objavljeno da moram dobit, nije točan iznos... da ne povjeruješ
 

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
247
Ode konačno....
Jel ste dobili odluke o poticajima ove godine? Prošle godine je došao papir sa iznosima, a ove godine samo privremeni izračun stoji na agronetu.....
 

Janko

Član
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
46
Izgleda da su ministri uglavnom figure koje moljakaju za dopuštenja ! Što se poticaja tiče EU dio je isplaćen u cijelosti ( s time zasigurno nesmiju muljati) Hrvatski dio čekajte (30 %) ! Isplaćeno malim OPG-ima sve a to su oni od 1-30 tak ha. Ostali čekajte :(:mad:
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
A vidit ćemo ovaj je počeo pod zadnje samo dobro pričat i lagat.
Možda ministrica bude bolja
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh