• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Janko

Član
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
46
Izgleda da niste bas čitali moj prijasnji post. Sto ce ona donosit i odlucivat sama. Nista ustvari. Zasad samo simpaticna zenska osoba🤔
 

Gocy

Član
Tu od
17 Stu 2018
Poruka
97
Jel svima isplačen sav poticaj,meni nigdje nije vidljivo za eko.Novi sam u svemu pa još lovim sto je sto.
 

Janko

Član
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
46
Ne brini,isplatiće dok se sjete. Nama su rekli možete i u kolovozu očekivat novce ? Nema se tu što lovit? Šuti i čekaj :rolleyes::mad:
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,437
Ode Tolušić ahahah
Sta je tu smijesno? Sto smo dobili ministricu bez ikakvih referenci za taj posao.
Ako su ministri samo figure zasto vam je Tolusic ili itko prije njega smetao?
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Sta je tu smijesno? Sto smo dobili ministricu bez ikakvih referenci za taj posao.
Ako su ministri samo figure zasto vam je Tolusic ili itko prije njega smetao?

Nije ništa napravio ama baš ništa osim štp je znao dobro pričat i naslikavat se.
Sam sam mu osobno slao i pritužbe ti radiš njivu drugi beru poticaj,pa onda otvore opg na ništa zemljišta i preprodaje proizvode.
ima tu još puno problema za koje ga bije briga.
Isto ko osobno šta mi je napisao da će ove godine ići za mlade ruralni pa niš i to je neki ministar.
Pa sad ti reci kaki je to biser da ni sam nezna kad će natječaj
 

Prilozi

  • Screenshot_20190724-205355.jpg
    Screenshot_20190724-205355.jpg
    61 KB · Pregleda: 78

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Nadam se da ne misliš da je to stvarno ministar pisao;)
Ma jok ćaća moj je stavljao objave i naslikavao se s dobotnicima mjera.
Nije on nikakav ministar nego propalitet.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,854
Nije da ga branim ali nije on to pisao garant.
Ima ljude za to koji isto neznaju ništa dok ne dobiju "zeleno" svijetlo za neku objavu natječaja,nekakav konkretan odgovor itd...
 

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
917
Pljujete po čojeku al znalose kad koliko i za šta sjeda. Prije njega nise znalo ništa a poslje nega vidićemo. Nebranimga i sam sam mu piso i nisam dobio ni odgovora nikakog, al se za isplate znalo bar koje bio uredan u poslovanju.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Moj osvrt;

Čovjek mi se pravo svidio i dojmio mi se kao čvrsta ruka kakvu smo trebali. Na početku je žustro krenuo u kontorle i popadali su mnogi do tada "nedodirljivi", ali izgorio je od silne želje, ne svoje, nažalost. Zna se, tko se zamjeri kasici prasici, kad-tad nastrada, a evo, bio on s onim prostitutkama ili ne, nekako su ga morali smaknuti jer je zahebao, malo "jače" igrače. U prvih par mjeseci je nađeno oho-ho nepravilnosti u poslovanju, pogotovo u meso-prerađivačkom sekotru, a onda, nema više nitko s nepravilnostima u poslovanju, svi čestiti postali i pošetno zarađuju svoj kruh... Ma dajte molim Vas, da je nastavio, tko zna, možda bi ga 'Nir Gik' ili kakav sličan "nedodirljivi" dohvatio. A pogotovo Plenki i ekipa jer se HDZ-u vjerojatno počela prazniti kasica u koju vjerno već preko 25 godina skupljaju pare malverzacijama i pogodovanjem koje kakvima.

Kako kažu HladnoPivci, nije sve tako sivo! Nadamo se.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh