• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

spyder

Član
Tu od
18 Ruj 2008
Poruka
325
Dali ima da još nekom nije isplačen eko
meni nije zvao sam prošli tjedan u agenciju i nakon milion poziva i objasnjavanja odobren mi je, rekli su mi da isde s prvom isplatom i da to moze biti i tokom devetog mjeseca
 

slider141

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
205
meni nije zvao sam prošli tjedan u agenciju i nakon milion poziva i objasnjavanja odobren mi je, rekli su mi da isde s prvom isplatom i da to moze biti i tokom devetog mjeseca
Nama je prošle godine plaćen 2.9. Ove godine još nije, kažu bit će..
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Meni je bilo isto ko i do sada on je pisao i tamo se opraštao.
Pa izgleda je glup jer nezna kad će koji program i nezna ni kvadraturu svoje kuće.
Ja neznam što je za poljoprivredu napravio.
Osim manjeg pdv 1 godine i trgovci digli sve.
Niš korist je bio ko i ostali neće kod nas nikad bolje biti samo se krade propisi se ne poštuju.
 

splenkov

Član
Tu od
21 Ožu 2018
Poruka
46
Zvao sam danas agenciju, kazu da mi jos nije isplaceno sve za eko jer jos nisu gotove kontrole.
Pitam kakve kontrole, kaze administrativne i sad ce on meni napravit kontolu pa ce mi javit kad ce isplata.
 

slider141

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
205
Zvao sam danas agenciju, kazu da mi jos nije isplaceno sve za eko jer jos nisu gotove kontrole.
Pitam kakve kontrole, kaze administrativne i sad ce on meni napravit kontolu pa ce mi javit kad ce isplata.
To odgovore svima tko pita...
 

Gocy

Član
Tu od
17 Stu 2018
Poruka
97
Meni isto nije isplačeno za eko , a danas sam dobio papir sa ostvarenim pravima za 2018god.uglavnom mi nista vise nije jasno.
 

splenkov

Član
Tu od
21 Ožu 2018
Poruka
46
Jucer sam zvao agenciju i vec danas ujutro me zovu da sam prosao kontrolu i da je isplata za 2 tjedna.
Da nisam zvao tko zna kad bi mi isplatili
 

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
243
Kad će bit isplaćeno 30000 kuna za kupnju junica.Objavili su listu tko je prošao ali ništa kad će pare.
 

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
247
I koliko ti sada ispada ukupno isplaćeno za ekop oranice u eur? 290/350 EUR ili manje?
 

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
247
Uglavnom, da li ti je isplaćeno sada više nego što ti je napisano u odluci o ostvarenim pravima ili na agronetu? Mislim da bi to trebalo biti 700/800 Eur/ha....
 

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
247
Hvala....znači opet prigovor na iznačun agencije...zadnjih godina redovna procedura....
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh