• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Avam

Član
Tu od
28 Svi 2017
Poruka
107
Nesto se prica da su odgodili da trebamo ugovore do 12.mj. jel zma netko sigurno?
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,842
Da li je nekome još rubrika "prava na plaćanja" prazna?
Nešto se nedavno pojavilo,ono što sam imao i prošle godine.
A sad opet ništa..
 

krckrc

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
72
Papir. Utvrdili su da sam u 2012 otvorio opg na period od 6 mjeseci, samo papirnato bez da sam prijavio poticaj i onda ga zatvorio.
2016 sam naslijedio opg od familije. Zbog onog prvog opga po nasoj agenciji vise nisam mladi poljoprivrednik.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,842
Po tome meni što nisu 2 god isplatili a mladi sam poljoprivrednik,mogao bi dobiti lovu(moš si mislit).
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,842
Danas sva novo upisana površina u rubrici "prava na plaćanja",
Ostvario 150e prava iz nacionalne rezerve na nove površine.
 

max23

Član
Tu od
22 Stu 2017
Poruka
83
tzv. malčer poljoprivreda je direktna posljedica poticaja!
jedino ukidanje poticaja može utjecati na rast proizvodnje.
...jer ako nemaš drugih prihoda, morat ćeš nešto proizvesti, da bi isto onda mogao prodati i od tog živjeti.
Takvu zamisao mogu podržati samo ljubitelji roksa i velikih firmi. Vjerujem da niti u jednoj drugoj zemlji osim HR seljac/poljoprivrednici ne govore da ih treba ukinuti jer će to onda rješiti problem proizvodnje. U rangu debilnih izjava ova spada u veće.
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
406
Danas sva novo upisana površina u rubrici "prava na plaćanja",
Ostvario 150e prava iz nacionalne rezerve na nove površine.

Onda ispada da sam ja napravio glupost, pošto sam dobio prava od strica i sad mi za ta dva hekatra ispada vrijednost prava 110e (takozvani prijenos prava bez zemlje)
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,842
Ako spadaš u natura2000 područje,dobio bi 150e..toliko iznosi nacionalna rezerva,a valjda bi ti netko to i trebao reći u agenciji što je povoljnije za tebe..
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
406
Nisam u natura 2000, ma ugl. oni slabo što znaju ili ne žele reći...nisu znali jel iz nacionalne rezerve po njihovom bi ostao bez poticaja za 2019 a dobio bi tek prava 2020.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,842
Možda je najbolje tako ispalo onda.
Ja kad sam donio papir za prijenos prava,rekli su mi da ću više dobiti ako tražim iz nacionalne rezerve s obzirom na natura2000 područje,tako da imam dobro iskustvo s njima.
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
U isto doba kao svake godine, druga polovica 11 mjeseca.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh