• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Ante23

Aktivni član
Tu od
9 Lip 2018
Poruka
692
Pa to ispada mi za jedan hektar 1300 kn, nije mi jasno kako tako malo a jos bi trebalo biti 25% za mlade poljoprivrednike vece
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,856
Prava koja imaš množi sa 0.8 i dobiješ osnovno.
Onda pomnoži sa 0.7 i imaš zeleno...
Onda preraspodijeljeno ti je oko 400tinjak kn po ha..
Mladi su isto toliko(bilo lani).
Ugrubo ti je to.
 

avialias

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2011
Poruka
527
Trebao si dobiti 91,30 ali su ti umanjili za 10,85 ispada da si po prijeboju dobio na račun 80,45 kn
A mislim ne kužim ja te odluke njihove , a niti one koje vi očekujete da se pojave u agronetu.

Trebam dobiti 91 kaže, ali mi uskratili 10 odmah.
Pa gospodarstvo mi je na 21000€ procjenjeno nije valjda da ću za 20ha dobit 81 kunu poticaja tom odlukom.
:p
 

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
249
To ti je isplata u 6. mjesecu za poticaj za 2018.g. smanjena za 10kn....šta bi to bilo? Plaćanje za šume?
 

Sremac1

Aktivni član
Tu od
13 Stu 2017
Poruka
291
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh