• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
247
Sremac1 i DMboy - idući put kod posjeta agenciji obavezno izljubiti svog referenta
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
343
Ja sam imao kontrolu svih površina. Krajem 9.og.mjeseca. Evo dobio sve u punom iznosu . Jučer osnovno ,a danas zeleno.
 

Ante23

Aktivni član
Tu od
9 Lip 2018
Poruka
691
Jel to sad to od drzavnih potpora osnovbih i za zeleno placanje za 2019. Godinu ili nije? Koji dio ste dobili u postotku?
 

Lili80

Član
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
47
Prošle godine isto kontrola u 10-om mjesecu predujam sjeo 30.11 sva tri plaćanja!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Onda ni loše, valjd bude tako i ove god :D
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Lili80

Član
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
47
Daj Bože! Nikad s njima ne znaš na čemu si ni šta će bit!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Skodav

Član
Tu od
27 Kol 2018
Poruka
31
Klima i okoliš jučer isplaćeno. Nisam ni znao da to postoji ni da sam prijavio. Jel to ne treba neki tečaj završiti?
 

GeneralZod

Član
Tu od
9 Svi 2016
Poruka
49
Zvao sam jutros Agenciju kažu da ima još oko 7000 zahtjeva za obradit te će se puštati novac do kraja mjeseca.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Mi smo dobili nešto više nego prošle a dve su površine upisane više bezbugovora.
Pa sad ko će znati za što je.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh