• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mihajlo

Član
Tu od
28 Sij 2014
Poruka
154
 

Križić

Novi član
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
21
Posto ni kune nisam vidio od 5 mj prošle g.i poslije napravljene kontrole baš me zanima oće li isplatit prvima ili zadnjim,kao da avans bi nešto uticao na konačnu isplatu....sramotno ponasanje,mi nismo trebali sijat i sijat kvalitetno...sramota!??!
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
343
Sad me zanima je li će posebno isplatiti RH i EU dio. Mislim na to hoće li biti još za osnovno? Nekako mi to izgleda malo...??
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,842
Ja za 26ha dobio 3600kn..kolega za 26ha dobio 5600kn...isti iznos prava imamo od 159e...
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Ide isplata za osnovno,preraspodjeljeno, zeleno i za mlade. Kaj vi prvi put dobivate poticaj?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh