• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,856
Tov junadi,krave,koze,ovce ako se ne varam spadaju u dobrovoljno proizvodno vezanu potporu.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Proizvodno vezana potpora vam je za predano mlijeko ako ste predavali mljekari a za 2 stavke krava vam bude pisalo na isplatama.Mliječne krave i Krave u proizvodnji mlijeka,normalno ovisi o tome dali ste u kontroli mlječnosti.
 

mate22

Član
Tu od
18 Lis 2009
Poruka
420
Proizvodno vezana potpora vam je za predano mlijeko ako ste predavali mljekari a za 2 stavke krava vam bude pisalo na isplatama.Mliječne krave i Krave u proizvodnji mlijeka,normalno ovisi o tome dali ste u kontroli mlječnosti.
Ja ne predajem mlijeko u mljekaru tako da ne znam onda što je to
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,856
Krave(krave dojilje i mliječne krave)...koze,ovce,tov junadi..pa tko šta ima od toga,to je i dobio.
 

denisvalesic

Član
Tu od
24 Svi 2016
Poruka
122
nisam isao u banku ali po vasem pisanju tu nešto debelo fali,ja imam voćnak i mislim da je lani u ovo vrijeme na racun sjelo nekih 1200 kn.po hektaru.ako je do sada kažete bilo oko 600kn.pa tu nema pola isplate.
 

denisvalesic

Član
Tu od
24 Svi 2016
Poruka
122
ma nije stvar hoće li biti nego kad ce biti.Zasto ne kazu isplate ce se vrsiti do kraja drugog ili polovice treceg mjeseca pa da covjek zna.
Dolazi proljece treba kupovati zastitna sredstva ,prihrana ,a mi znamo kad možemo racunati na sredstva.Po meni to je problem.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Meni kad dođe dobro dođe ionako više neću u sjetvu ulagat te novce radi njihova pristupa
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh