• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,858
Kolega imaš link gdje piše da isplata kreće 17.veljače i da traje i u ožujku...
 

meki

Aktivni član
Tu od
31 Sij 2017
Poruka
155
i meni sjelo za mlade poljoprivrednike nekih 760 kn. i još nekakva preraspodjela plaćanja.
 

mate22

Član
Tu od
18 Lis 2009
Poruka
420
Pa po mojoj nekoj okvirnoj procjeni (na temelju lanjske ukupne uplate) treba doći jos ovoliko koliko je došlo, uključujući iaks i sve jer ovi što je doslo do sad ako maknem ovo dobrovoljno i mlade je manje od jesenskog avansa
 

Ratar12

Član
Tu od
12 Velj 2018
Poruka
47
I treba vam bit manje neg jesenas jer je u jesenas uplačeno 65 posto a ovo do sad bi bilo to ide jos jedna uplata al nesta sitno
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Ne tvrdim da sam u pravu,al mislim da vas 95% ovdje greši,večina vas priča o ha....o pravima.....ljudi moji, mi svako imamo svoju financijsku omotnicu koju ni ja neznam izračunat,al nisam se nikad ni trudio da je izračunam ili doznam kako se to radi....i mormalno da imate različite izračune i uplate,i jedan drugog ubjeđujete u suprotno.....evo npr kolega ratar12 piše da je jesenas isplačeno 65%,što već u mom slučaju nije točno,jer sa ovim što sam dobio ovih par uplata ja premašujem 100%,a mislim da bi trebao imati još jednu ili dvije uplate.....zato ne zamarajte glavu i budite strpljivi.....da je dobro nije....al da ne vredi mlatit praznu slamu...točno je........kolega Komer demantiraj me....
 

mate22

Član
Tu od
18 Lis 2009
Poruka
420
Slažem se. Treba sačekati. I lani me je iznenadilo koliko sam na kraju dobio više nego sam očekivao (Nisam bio informiran). Ove godine je hektar više, krava više i postao sam mladi poljoprivrednik, a još sam na 90% lanjskog iznosa. Čekam jos iaks od većih uplata, a i ako se ne varam za krave sam lani dobio u 2 navrata, posebno za krave i za krave u proizvodnji mlijeka. Koliko za mlade ide? Sta nije više od ovih 300kn ha koliko sam dobio? E i teži uvjeti gospodarenja itd. Ugl čekam jos
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,858
Ne tvrdim da sam u pravu,al mislim da vas 95% ovdje greši,večina vas priča o ha....o pravima.....ljudi moji, mi svako imamo svoju financijsku omotnicu koju ni ja neznam izračunat,al nisam se nikad ni trudio da je izračunam ili doznam kako se to radi....i mormalno da imate različite izračune i uplate,i jedan drugog ubjeđujete u suprotno.....evo npr kolega ratar12 piše da je jesenas isplačeno 65%,što već u mom slučaju nije točno,jer sa ovim što sam dobio ovih par uplata ja premašujem 100%,a mislim da bi trebao imati još jednu ili dvije uplate.....zato ne zamarajte glavu i budite strpljivi.....da je dobro nije....al da ne vredi mlatit praznu slamu...točno je........kolega Komer demantiraj me....

Svatko ima svoja prava koje se množe za 0.8 za osnovno,sa 0.7 za zeleno...iskreno neznam što točno donosi da svake godine se povećava iznos koji plasiraju u medijima da imaju na raspolaganju.
Najveći lapsus koji su napravili da su za mlade smanjili duplo iznos..za 2015.tu sam dobio 900tinjak kn po ha..lani 400kn po ha..
A uvjeren sam da je bilo plaćanje za mlade za prvih 25ha,sad je dignuto na 50ha..
Preraspodijeljeno je za prvih 20ha.
E sad zašto je nekima nešto sjelo,a drugima nije,to vjerovatno ni oni neznaju.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh