• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Elpastiro

Član
Tu od
13 Tra 2019
Poruka
49
Na sto se odnosi ova isplata za posebna ogranicenja?
Ukoliko se nalazis u gorskoplaninskom podrucju imas 226 € po ha
Ako si u podr
Na sto se odnosi ova isplata za posebna ogranicenja?
 

tale

Član
Tu od
13 Lip 2018
Poruka
57
24242

Jel netko zna sto znaci ova obavijest?
Niko me nije kontaktirao da ce doci u provjeru, a vocnjak je ograden i bio je obradivan.
Izvan ograde raste zivica.

Nitko me nije kontakirao da sam u prekrsaju. To sam slucajno nasao sad kas sam probao prijavit poticaj za 2020.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
ako je voćnjak u pitanju, ništa nije problem..
to se odnosi na oranice, da li je vidljiva sjetva jesenas ili proljeće sad..
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
343
Tko zna kad sad mi poljoprivrednici dolazimo na red za isplatu preostalog dijela poticaja!? Sad će opravdanje za odgodu isplate biti virus...ili pak potres..tko zna!?
 

tale

Član
Tu od
13 Lip 2018
Poruka
57
Mislim da to sad nitko ne zna. Netko (udruga ili tak nesto) je trazilo da se sav poticaj isplati ranije da se ne zaustavit poljoprivredna proizvodnja. Ja se samo bojim da ce nam ukinut u potpunosti poticaj i ko razlog stavit virus.

Dal su vocari dobili manje u drugom mjesecu ove godine? (ja jesam dobio manje)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,413
Pozivam i ja da se uključe, može se makar komentirati ipak ima ljudi koji to čitaju pa možda učine nešto. Trenutna sredstva koje su osigurali su vrlo mala ako se prijavi puno ljudi ili kako to već bude funkcioniralo.
 

boskobuha25

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2017
Poruka
160

Čitam ovdje ovaj program za voće i ljuti me nepravda pa zašto nema lješnjaka ,oraha ,borovnice ,bazge ,badema i da ne nabrajam dalje ,što to ne treba spašavati ,ako žele spašavati treba onda sve ili ništa ili?

MJERE U PROVEDBI PROGRAMA ZA PODSEKTORE BILJNE PROIZVODNJE
0
MJERA 1.: POTPORA ZA PROIZVODNJU VOĆA
0
Opis mjere
Potpora se dodjeljuje proizvođačima voća za površine pod nasadima sljedećih voćnih vrsta: jabuka, kruška, breskva, nektarina, šljiva, marelica, trešnja, višnja, mandarina, naranča, limun, smokva, aronija i jagodičasto voće.
Površine prihvatljive za potporu
Minimalna površina po jednoj voćnoj vrsti prihvatljiva za potporu iznosi u 0,5ha.
Maksimalna prihvatljiva zatražena površina iznosi 5ha.
 

Elpastiro

Član
Tu od
13 Tra 2019
Poruka
49
Čitam ovdje ovaj program za voće i ljuti me nepravda pa zašto nema lješnjaka ,oraha ,borovnice ,bazge ,badema i da ne nabrajam dalje ,što to ne treba spašavati ,ako žele spašavati treba onda sve ili ništa ili?

MJERE U PROVEDBI PROGRAMA ZA PODSEKTORE BILJNE PROIZVODNJE
0
MJERA 1.: POTPORA ZA PROIZVODNJU VOĆA
0
Opis mjere
Potpora se dodjeljuje proizvođačima voća za površine pod nasadima sljedećih voćnih vrsta: jabuka, kruška, breskva, nektarina, šljiva, marelica, trešnja, višnja, mandarina, naranča, limun, smokva, aronija i jagodičasto voće.
Površine prihvatljive za potporu
Minimalna površina po jednoj voćnoj vrsti prihvatljiva za potporu iznosi u 0,5ha.
Maksimalna prihvatljiva zatražena površina iznosi 5ha.
A svejedno ces dobit 500 kn za 5 ha tako da niš ne gubiš
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh