• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

boskobuha25

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2017
Poruka
160
Oko podjela i ulaganja bih se moglo puno razgovarati kako u voćarstu tako i u drugim granama poljoprivrede ,ima ljudi koji oko svojih nasada npr jabuka radi puno i ulaže puno a isto tako ima i onih drugih koji to nerade i eto još jedne podjele ,tako je i s ljudima koji imaju orahe ima onih koji oko istih radi i ulažu puno a bogami ima i onih drugih .
Ali bez obzira svaka proizvodnja ima svoju težinu i niko ne osporava činjenicu da se na plantaži voćnjaka jabuke više radi i više ulaže od npr oraha (ali tu se i zaradi više ..? ) to je tvoj odabir, tako kod ovog koji manje ulaže i manje radi na plantaži jabuka (ima manju zaradu mada nije pravilo ...? ) a svi ste stavljeni u isti koš i vodite se kao u voćare s većim ulaganjima od ovog s orahom a to niste svi a svi će te isto dobiti pomoć to nije opet fer ,kao što nije ni ovo što ćeš ti s jabukom dobiti a neko s orahom neće.

Netko je tu spomenuo da je to mizerija meni je i 5 kn veliki novac kad ga nemam stoga i 5kn/ ha je bolje nego 0kn/ha .... ili?
Trenutno nije ovdje problem visina isplate nego zašto ne svima ...ili?
Ako žele pomoći onda neka se pomaže svima a ne samo njima .
 

Life

Novi član
Tu od
28 Ožu 2020
Poruka
19
Ljudi, jel tko šta dobio u zadnjih 2 tjedna? Ja još uvijek apsolutno ništa za krave a i veći dio za zemlju još uvijek nije legao. Do sad samo sitno, teži uvjeti gospodarenja i još neke sitnice... Jel ih tko nedavno zvao i pitao što to izvode? A ono poravnanje će biti - kad, ako ovo glavno - debelo kasni?!
 

mihajlo

Član
Tu od
28 Sij 2014
Poruka
154
Oko podjela i ulaganja bih se moglo puno razgovarati kako u voćarstu tako i u drugim granama poljoprivrede ,ima ljudi koji oko svojih nasada npr jabuka radi puno i ulaže puno a isto tako ima i onih drugih koji to nerade i eto još jedne podjele ,tako je i s ljudima koji imaju orahe ima onih koji oko istih radi i ulažu puno a bogami ima i onih drugih .
Ali bez obzira svaka proizvodnja ima svoju težinu i niko ne osporava činjenicu da se na plantaži voćnjaka jabuke više radi i više ulaže od npr oraha (ali tu se i zaradi više ..? ) to je tvoj odabir, tako kod ovog koji manje ulaže i manje radi na plantaži jabuka (ima manju zaradu mada nije pravilo ...? ) a svi ste stavljeni u isti koš i vodite se kao u voćare s većim ulaganjima od ovog s orahom a to niste svi a svi će te isto dobiti pomoć to nije opet fer ,kao što nije ni ovo što ćeš ti s jabukom dobiti a neko s orahom neće.

Netko je tu spomenuo da je to mizerija meni je i 5 kn veliki novac kad ga nemam stoga i 5kn/ ha je bolje nego 0kn/ha ili?

Ako žele pomoći onda neka se pomaže svima a ne samo njima .
Istina ,lijepo si objasnio
 

Lili80

Član
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
47
Od pouzdane osobe iz agencije, ne bi o imenima, ali želim podijelit s vama svima jer očekujete to isto kao i ja! Nadam se da će tako i bit
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
343
Ja gledao RTL ,a tamo nije ništa u vezi poticaja rekla,samo je govorila bez prestanka ,naravno opet ju nitko nije razumio jer samo melje u prazno..
 

boskobuha25

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2017
Poruka
160
Upravo stigao mail kada se planira isplata druge rate potpora

nfo APPRRR
08:47 (prije 20 minuta)
prima ja









Poštovani,

odobravanja druge rate planirana su za drugu polovicu travnja. Molimo da pratite web stranice Agencije za plaćanja gdje ćemo objaviti detaljnije informacije.

S poštovanjem,
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh