• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,332
Mislim da je bio 700 kuna po ha, tak mi je rečeno u agenciji za mlade, ali eto očito je to sad umanjeno kako se piše tu. Ja ove godine prvi puta prijavljujem pa ću vidjet šta bude nagodinu.
 

gladhr2

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2019
Poruka
290
Neko pitao za upis geo tagirane fotografije više nema i ukida se
Meni prije par dana referentica iz agencije govori da će opet nakon upisa biti potrebno dostavljanje GTF fotografija..?!
 

Gocy

Član
Tu od
17 Stu 2018
Poruka
97
Sta nisu rekli da će eko u lipnju.zanimljivo jutro sam zvao i rekli su da ide za danas tokom dana za zeleno i još neš a o eku nisu ni pisnuli cak sam ih pitao kad ide veli tip u 5,6 mj.aj sad budi pametan
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh