• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,413
Za plastenik je 0.05ha granica, znači ima plastenik ili staklenik.

Ja bih svima predložio koji bi nešto raspravljali da pročitaju pravilnike. Ovako to nema smisla.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,617
@Željac 28
Nema miljenika Foruma, već si bezobrazno reagiral na primjedbu drugog člana da pišeš nerazumljivo.
Spusti malo tenzije, jer si opomenu već dobil.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Ja imam nasade, i nema me na listi i nisam dobio ništa...
Možda bude još isplata?
 

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
974
Ja danas bio u agenciji isao upisat jos neku parcelu i predat zahtjev za 2020.g. i pitam refernticu zasto nisam dobio niakvu potporu nit nemam odluku na agronetu, naravno ona nema pojma o tome. Zamolim je jel može nekog pitat, pa mi da broj, ja odma zovem ispred nje pet šest puta i nitko se ne javlja. Opet je zamolim jel moze ona nazvat, ne to nije njezin posao i u guzvi je, pa me posalje svom sefu.
Naravno i sef nema pojma, jer nije iz tog odjela, pa ajd prek one stvari nazove on neku Maricu i pita, pa mu kaze da je trebalo biti isplaceno svima koji su do 15.05. predali zahtjev za poticaj, jer tako imaju uvid tko s cim i koliko raspolaze.
Ostali koji nisu jos dobili i nisu predali zahtjev dobit ce do kraja ovog mjeseca ako predaju zahtjev do 15.06
 

skribi

Novi član
Tu od
4 Lip 2020
Poruka
1
Molim ako mi tko može pojasniti..
Upisao sam poljoprivredno zemljište za poticaj konkretno 2,5 h (0,30h ječam,0,60 kukuruz,0,30h livade i 1,32h UGAR(malčiranje). Kako stvarno ide ta potpora gdje je vidljiva visina odobrenih sredstava u Agronetu i kada počinju isplate. Kako sam novi u tom "poslu" molim ako mi može pojasniti tko ima više iskustva..zahvaljujem..
 
Posljednje uređivanje:

Hass

Aktivni član
Tu od
1 Srp 2019
Poruka
600
Bok, dali netko zna do kojeg datuma se mora pokositi prvi odkos livade prošle godine je bilo do 30.6. ne znam za ovu a vrijeme je nikakavo
 

Ivo3854

Član
Tu od
5 Pro 2017
Poruka
51
Meni danas došla poruka o ostvarenju prava na primarnu potporu proizvođačima (kozarstvo), koja se mora prihvatiti u roku od 14 dana. Samo poruka, bez love ;(
 

srećka

Član
Tu od
24 Velj 2019
Poruka
78
Da li se to odnosi na nacionalne potpore koje se mogu podnositi u agronetu u kartici nacionanih potpora?Mene zanima potpora u sektoru ovčarstva.Znači samo treba zadržati postoječe ili povečati broj grla.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh