• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,855
Ja nisam za junice niš dobio...a ni lani...pa kažu da je obračunsko razdoblje od 1.9 tekuće do 31.8 sljedeće...tako da neznam ni kad se dobiva ni kak to funkcionira..a bilo dosta teljenja;)
 

Dragec1983

Novi član
Tu od
5 Lip 2017
Poruka
2
Nekak mi se čini da su sve novce podijelili velikim igračima pred izbore (trebaju donacije stranke sad). I više para nema, kasica prasica je prazna i čeka novu vladu.
 

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
249
Jel ko dobio novce za one odluke od 8.6. Pomoć za koronu.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Ivannn

Novi član
Tu od
9 Ožu 2019
Poruka
10
Dali se taj poticaj dodatni za koronu odnosi na sve poljoprivrednike ili samo na osnovne?
 

Life

Novi član
Tu od
28 Ožu 2020
Poruka
19
I kod mene za sladolede - 160kn. Uglavnom, mislio sam, a naivno sam mislio 😁 da će sve biti isplaćeno do 30.06. Budući da je meni ovo tek prva godina da išta dobivam, nisam znao kako je bilo do sada, a nitko od ovih dugogodišnjih "gazdi" ne želi ti reći a ma baš ništa, pa sam izvrtio ovdje ove objave od lipnja 2019., da vidim što je tada bilo. Ništa. Nisu svi poticaji bili isplaćeni s 30.06. Ne znam kad im je službeno zadnji i krajnji rok, ako je uopće definiran zakonom, za ovakve isplate. Možda 31.08.?🤔
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,569
Ovo sada što sjeda su samo poravnanja, ne znam šta se čudite toliko.

Meni je sjelo sve kao i lane...

Nemam nikakvih plačanja za stoku i proizvodno vezane potpore, samo osnovno, preraspodjelu, zeleno i za mlade.
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Ovo sada što sjeda su samo poravnanja, ne znam šta se čudite toliko.

Meni je sjelo sve kao i lane...

Nemam nikakvih plačanja za stoku i proizvodno vezane potpore, samo osnovno, preraspodjelu, zeleno i za mlade.
Po tome samo ratari treba da zive?
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,569
Gdje sam ja to rekao?

Prvo sam rekao kakve uplate sada sjedaju i zašto su tako male.

Drugo sam rekao da je meni sve sjelo što sam i očekivao, ali da nemam ostalih tipova potpora sa kojima pretežno i bude problema i kašnjenja.

Ništa više...
 
  • Like
Reactions: ZJ

Ivannn

Novi član
Tu od
9 Ožu 2019
Poruka
10
Dal je netko saznao u agenciji kada bude uopće išla ta uplata dodatnog poticaja radi korone?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh